Wizz Air wprowadza rezerwację miejsc

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej od dziś udostępnia nową usługę „Wizz Reserved Seat”.

Wykupując tą usługę, pasażer ma zagwarantowane miejsce w dwóch pierwszych rzędach samolotu, dzięki czemu może wejść na pokład w dowolnym momencie, wiedząc, że miejsce już czeka, bez oczekiwania w kolejce na pokład.

Jednocześnie, pasażer ma możliwość wejścia na pokład jako pierwszy, gdyż „Wizz Reserved Seat” upoważnia również do skorzystania z usługi pierwszeństwa wejścia („Wizz Xpress”).

Ponadto, pasażer może szybciej wyjść z samolotu po podróży.

Oprócz „Wizz Reserved Seat”, linia lotnicza wprowadziła pierwszeństwo wejścia na pokład do usługi „Wizz XXLong”, dzięki której pasażer ma zagwarantowane najwygodniejsze miejsca w samolocie w rzędzie przy skrzydłach, a teraz dodatkowo może wejść na pokład samolotu bez oczekiwania w kolejce.

– Jesteśmy dumni, że możemy udostępnić ten poszerzony zakres usług na naszych wszystkich 205 trasach w ponad 23 krajach, oferując tym samym naszym pasażerom większy wybór, elastyczność i komfort – powiedział John Stephenson, Wiceprezes Wizz Air.

Obie usługi od dziś mogą być wykupione na wizzair.com podczas rezerwacji lub za pośrednictwem infolinii Wizz Air za 8€, lub na lotnisku za 16€.