„Wygraj bilety do Europy”. Rozwiązanie konkursu

Autor tekstu: , Data publikacji:

Dziesiątki poprawnych odpowiedzi i wiele bardzo ciekawych komentarzy, dotyczących naszej nowej strony. Redakcyjne jury miało duży kłopot z wyborem zwycięzców, ale w końcu dokonało selekcji.

Zadaniem biorących udział w konkursie było odnalezienie na jednej z trzech galerii zdjęć zamaskowanego loga magazynu Business Traveller Poland, polubienie naszego profilu na Facebooku’u i nadesłanie własnej oceny nowej strony businesstraveller.pl. Dostaliśmy kilkadziesiąt odpowiedzi, niemal wszystkie były poprawne, i mieliśmy nie lada kłopot z wyborem zwycięzców. Pod uwagę braliśmy oryginalność spostrzeżeń co do naszej nowej strony i spostrzegawczość.

Na którym zdjęciu znajduje się logo Business Travellera? Prawidłowa odpowiedź ukryta jest na tym zdjęciu, na burcie statku, pod lądowiskiem dla helikopterów.
https://businesstraveller.pl/galerie-zdjec/najwieksze-statki-pasazerskie-swiata/attachment/rci_al-aerial351r1-3-fin

Jury redakcyjne postanowiło dwie główne nagrody – podwójne vauchery na loty z Polski do miast europejskich liniami RyanAir przyznać Monice Bełczewskiej (bardzo ciekawa i krytyczna analiza naszej strony, świadczy o dobrym wyczuciu usability w internecie) oraz Karolinie Płóciennik (kilka ważnych uwag dotyczących funkcjonalności strony).
Jury postanowiło przyznać także dwie nagrody pocieszenia – dwie półroczne darmowe prenumeraty miesięcznika Business Traveller Poland. Otrzymują je Aleksandra Czerwińska (za wierszowaną ocenę strony) oraz Wojciech Kania (za celne uwagi dotyczące funkcjonalności galerii zdjęć).

Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy (o sposobie odbioru nagród zostaną powiadomieni mailowo bądź telefonicznie do pierwszych dni stycznia), wszystkim innym dziękujemy za udział w naszym konkursie i już teraz zapraszamy na następne, z równie atrakcyjnymi nagrodami. Najbliższy już w styczniu 🙂

Z pozdrowieniami
Redakcja Business Travellera