„Wygraj rejs, bilety lotnicze i prenumeratę”. Oto lista zwycięzców

Autor tekstu: , Data publikacji:

Zgodnie z obietnicą publikujemy listę zwycięzców naszego konkursu, organizowanego przez Royal Caribbean, Centrum Lotów i Business Travellera. Wybór był trudny, ale oto on.

Nadesłaliście do nas ponad 300 odpowiedzi, musieliśmy je wszystkie dokładnie przeczytać. Zadaniem konkursowym były odpowiedzi na dwa pytania: ile pokładów liczą statki Oasis Of The Seas oraz Allure Of The Seas oraz jak nazywa się urządzenie, dzięki któremu na pokładach wyżej wymienionych jednostek można surfować na desce w miejscu. Do tego poprosiliśmy Was o napisanie krótkiego tekstu, dlaczego wakacje na statku floty Royal Caribbean mogą być warte grzechu.
Prawidłowe odpowiedzi to: na statkach Oasis i Allure jest 18 pokładów (to największe na świecie statki siostrzane, wybudowane według tego samego projektu), a urządzenie do surfowania nazywa się Flow Rider.

Więcej problemów mieliśmy z wyłonieniem zwycięzcy na podstawie Waszych opisów wakacyjnych. Po długich dyskusjach nasz wybór wygląda następująco (ze zwycięzcami skontaktujemy się do końca czerwca celem ustalenia sposoby odbioru nagród):

Pierwsze Miejsce i nagroda w postaci rejsu po Karaibach lub Morzu Śródziemnym wędruje do Krzysztofa Jankowskiego. Urzekła nas ta konwersacja (publikujemy ją w całości):

Archanioł Michał nawiedza Noego w sprawie potopu.
– Noe, z tą powodzią ruszamy w piątek 13-tego. Masz plan łajby? – pyta.
– Michasiu, oto moja Arka – mówi Noe.
– Duuuuża! O, i ma baseny sportowe! – mówi zdziwiony anioł.
– Nawet cztery i plażowy na morzu – przechwala się Noe.
– Extra! Widzę, że jest kilkanaście stref jaccuzi. A aquaparki? – pyta archanioł Michał.
– Obecny! Nawet symulatory fal do surfowania są…
– To lubię! Spa i centra fitness zadbają o zdrowie i wygląd, a restauracje, puby i kawiarnie o samopoczucie… Słuchaj Nouś, czy byłoby miejsce dla pewnego aniołka i jego kolegów?? – pyta archanioł Michał.
– Mamy problem: jeden pokład, więc nawet dinozaurów nie mam gdzie upchnąć…
– Ojj…
– Ale mój projekt jest tylko wersją kryzysową niebiańskich statków Royal Caribbean. Maja one 18 pokładów, a wnich kasyna, ścianki wpinaczkowe, kafejki, minigolf, promenady, a nawet kryte lodowisko. Są jeszcze wolne miejsca! – mówi Noe.
– Bierzemy!!! A coś dla ducha? – podpytuje Archanioł Michał.
– Teatry, karaoke, amfite…
– Starczy! Rezerwuję bilety i lecimy z potopem. Eden przerobimy na czyściec, diabły wylejemy, a grzeszników poślemy do Sejmu. Niebo przeniosło się na Royal Caribbean!

2,3,4 i 5 miejsce i nagrody w postaci podwójnych voucherów na przelot z Polski do dowolnych miast w Europie liniami Ryanair) wędrują do:

 

Agaty Balińskiej – za oryginalny list z okazji Srebrnych Godów. Gratulacje!
Anny Krupy i Grzegorza Ząbkiewicza – za 7 grzechów głównych pozytywnego pasażera.
Dariusza Juszczyńskiego – za fragment wypowiedzi: „Grzech jest zazwyczaj uważany za czyn obektywnie zły. Moim zdaniem obiektywnie złym byłoby nie przeżycie wakacji życia na statkach Royal Caribbean. W związku z powyższym byłbym w stanie zrobić wszystko, żeby uniknąć grzechu i móc uczestniczyć w rejsie”.
oraz Aleksandry Skutnik – za fragment: „W dniu 10 maja wracając z kolejnego usypiającego wykładu na uczelni zgubiłam gdzies po drodze siebie. Poszukuję Rozrywki i Odpoczynku, najprawdopodobniej znajdują się one w okolicach morza. Rozrywka ma wymiary średniego statku floty Royal Caribbean, jest w kolorze błękitnej laguny, lubi sport, czasem występuje w teatrze”.

10 półrocznych prenumerat miesięcznika Business Traveller Poland otrzymują:

Krzysztof Kilański
Marek Pacholarz
Piotr Śmietanowski
Darek Mendykowski
Kamila Ocimek
Monika Rogowska
Joanna Janiak
Anita Banasik
Dawid Janas
Mariola Terlecka

Gratulujemy! Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo do końca czerwca 🙂