Z airBaltic do Kiszyniowa w Mołdawii

Autor tekstu: , Data publikacji:

Od 29 października 2012 roku łotewskie narodowe linie lotnicze airBaltic dodadzą do zimowego rozkładu lotów rejsy z Rygi do Kiszyniowa. Loty połączą stolicę Mołdawii przez północny hub w Rydze z portami lotniczymi w Europie Zachodniej, Skandynawii, krajach bałtyckich i Rosji.

Połączenia będą wykonywane z częstotliwością dwóch rejsów w tygodniu.

Pasażerowie podróżujący z Kiszyniowa i sąsiednich regionów, uzyskają możliwość połączeń z portami w Paryżu, Amsterdamie, Rzymie, Berlinie, Oslo, Kopenhadze, Sztokholmie, Helsinkach, Tallinie, Sankt Petersburgu i innych.

Poprzez zwiększenie w sezonie zimowym częstotliwości rejsów, w porównaniu z rozkładem 2011/2012, airBaltic poprawi swoje usługi zarówno dla pasażerów lokalnych, jak i podróżujących przez Rygę do/z 60 portów w Europie, na Bliski Wschód, Rosji i krajów NWP.

Do siatki połączeń airBaltic doda Budapeszt oraz zwiększy częstotliwość rejsów do Londynu, Paryża, Brukseli, Amsterdamu, Wiednia, Monachium, Dusseldorfu, Oslo, Bergen oraz Bilund.Dzięki zawartym umowom partnerskim i code-share z Air France, Brussels Airlines, KLM , Austrian Airlines, airberlin, łotewski przewoźnik zaoferuje w sezonie zimowym połączenia do/z portów lotniczych na całym świecie.

W zimowym rozkładzie lotów 2012/2013 airBaltic zwiększą częstotliwość połączeń z Rygi do Londynu, do 8 rejsów tygodniowo, Paryża (9 rejsów), Brukseli (10 rejsów), Amsterdamu (9 rejsów), Wiednia (10 rejsów), Monachium (10 rejsów), Dusseldorfu (5 rejsów), Bilund (4 rejsy), Bergen (4 rejsy) i Oslo (20 rejsów).