Z Airberlin do Chicago

Autor tekstu: , Data publikacji:

Z Warszawy, Krakowa i Gdańska przez Berlin do Chicago. Takie połączenia do miasta Polonii oferują niemieckie Airberlin.

Niemiecka linia, mająca swoja bazę w Berlinie, oferuje do czterech połączeń tygodniowo do Chicago z Krakowa i Warszawy przez Berlin. Połączenia wykonywane są samolotem Airbus A300-200 wyposażonym w klasy ekonomiczną oraz biznes. Do Berlina Airberlin lata do trzech razy dziennie z Warszawy i Krakowa oraz łączy Gdańsk z niemiecką stolicą do dwóch razy dziennie.

W Stanach Zjednoczonych, dzięki umowie codeshare z American Airlines, partnerskimi liniami z sojuszu oneworld, airberlin oferuje swoim pasażerom liczne połączenia ze swoich północnoamerykańskich destynacji do prawie każdego regionu USA, w tym do takich miast jak Minneapolis, Nowy Orlean i Seattle. Bilety rezerwować można na stronie airberlin.com, w Centrum Obsługi (tel. 00800 49 11 386, bezpłatnie), a także w biurach podróży.

Airberlin to jedna z czołowych linii lotniczych w Europie, oferująca połączenia ze 150 lotniskami w 40 krajach. Ta druga co do wielkości linia lotnicza w Niemczech przewiozła w 2012 r. ponad 33 mln pasażerów. Dzięki strategicznemu partnerstwu z linią Etihad Airways posiadającą 29,21% udziałów w airberlin i członkostwu w ogólnoświatowym sojuszu lotniczym oneworld® airberlin dysponuje globalną siecią połączeń.

Tanie bilety lotnicze Airberlin >>