Z Rzeszowa do Egiptu na święta, Nowy Rok i ferie

Autor tekstu: , Data publikacji:

Jeszcze tej zimy Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka” oraz polski touroperator Alfa Star zrealizują nowy projekt lotów czarterowych do Egiptu. Od początku roku przez rzeszowskie lotnisko przewinęło się 445.433 podróżnych i stanowi to 19% wzrost w stosunku do analogicznego okresu w ubiegłym roku.

Tym samym po raz pierwszy w historii rzeszowskiego lotniska będzie można zimą udać się bezpośrednio do kurortów w egipskiej Hurghadzie, aby znaleźć się w zgoła odmiennym zimowym otoczeniu, gdzie zamiast ciepłych płaszczy, wełnianych czapek i rękawic królują … klapki i stroje do plażowania.

Rejsy na trasie Rzeszów-Hurghada rozpoczną się od 20 grudnia i będą trwały do końca sezonu zimowego. Rezerwacji można dokonywać w swoim najbliższym biurze podróży, a także na stronie internetowej Alfa Star: www.alfastar.pl

Tymczasem we wrześniu br. w Porcie Lotniczym „Rzeszów-Jasionka” obsłużonych zostało 54.606 pasażerów. To o 7% więcej niż we wrześniu ubiegłego roku. Z kolei od początku roku przez rzeszowskie lotnisko przewinęło się 445.433 podróżnych i stanowi to 19% wzrost w stosunku do analogicznego okresu w ubiegłym roku.

W ramach regularnych połączeń z lotniska w Jasionce można obecnie dotrzeć do: Frankfurtu, Warszawy (26 rejsów tygodniowo), Manchesteru, Barcelony-Girony, Londynu (Stansted i Luton), Bristolu, Birmingham, East Midlands i Dublina. Połączenia obsługują: PLL LOT, Lufthansa i Ryanair.