Zamień klasę biznes na first w Qantas Airways

Autor tekstu: , Data publikacji:

Australijskie linie lotnicze Qantas Airways wprowadziły w programie lojalnościowym przedsiębiorstwa możliwość zamiany miejsca w klasie biznes na miejsce w klasie pierwszej. Oferta jest dostępna na trzech wybranych trasach przewoźnika.

Klienci Qantas Airways będący jednocześnie członkami programu lojalnościowego Frequent Flyer Qantas otrzymali możliwość zamiany zakupionego miejsca w klasie biznesowej na miejsce w pierwszej klasie na wybranych połączeniach realizowanych przez Qantas Airways. W celu przystąpienia do promocji należy jednak spełnić określone warunki narzucone przez przewoźnika. Pasażerowie chcący skorzystać z oferty muszą zakupić bilet na lot w obie strony na jednej z trzech wybranych tras pomiędzy Sydney, a Londynem, Dallas/Forth Worth, a Hong Kongiem lub na rejs z Melbourne do Londynu przez Dubaj. Z możliwości zamiany miejsca skorzystać będzie można jedynie raz na połączeniu tam lub z powrotem.

W ramach dodatkowych warunków, które musi spełnić każdy pasażer chcący skorzystać z oferty przewoźnik zastrzegł rygorystyczne terminy, w których należy zakupić bilet na promocyjne połączenia. W przypadku połączenia pomiędzy Sydney i Melbourne, a Londynem bilet można nabyć od 15 sierpnia br. do 31 stycznia 2015r. Zakup biletu na rejs ze Stanów Zjednoczonych do Hong Kongu możliwy będzie od 29 września br. do 31 lipca 2015r.

Promocyjne połączenia obsługiwane będą przede wszystkim przez należące do australijskiej spółki Airbusy A380. Każdy z pasażerów, który zakupi promocyjny bilet na rejs do Hong Kongu będzie musiał odbyć go najpóźniej do dnia 28 września przyszłego roku. W tej dacie władze Qantas Airways planują, bowiem zastąpić na trasie ze Stanów Zjednoczonych do Chin Airbusa A380 Boeingiem 747 niewyposażonym w pierwszą klasę.