rarefilm.net

Trzydzieste urodziny Virgin Atlantic Airways

Autor tekstu: , Data publikacji:

Brytyjskie linie lotnicze Virgin Atlantic Airways świętują w tym roku 30. działalności. Obecnie flota przewoźnika składa się z 40 samolotów dalekiego zasięgu i obsługuje około sześciu milionów pasażerów rocznie.

Po stratach finansowych, które odnotowało przedsiębiorstwo w ostatnich latach spółka stara się ponownie umocnić swoją pozycję na rynku usług lotniczych. Główną nadzieje władze przewoźnika upatrują w budowaniu silnej pozycji na brytyjskim lotnisku London – Heathrow, które jest główną bazą operacyjną przedsiębiorstwa oraz rozbudowie swojej floty. W najbliższym czasie spółka spodziewa się dostawy zamówionego przez siebie Boeinga 787 Dreamliner. Szczegółowe plany rozwoju na najbliższe lata przedstawi na zbliżającej się konferencji World Travel Market prezes linii Craig Kreeger.

Spotkanie przedstawicieli linii lotniczych w ramach World Travel Market zaplanowane jest na początek listopada br. Podczas spotkania Kreeger opowie przede wszystkim o swoich planach efektywnej redukcji kosztów przedsiębiorstwa czy wprowadzania nowych innowacji. Ponadto prezes Virgin Atlantic Airways poświęci swoje przemówienia kwestiom takim jak lobbing w lotnictwie czy rozmiar rynku usług lotniczych na świecie. Godzinne wystąpienia Kreeger’a na World Travel Market zostały zaplanowane na 3,4 i 5 listopada pomiędzy wpół do dwunastej, a 12:30.

Linia lotnicza Virgin Atlantic Airways została założona w 1984r. przez Sir Richarda Bransona. Na stanowisko prezesa spółki Craig Kreeger został powołany w lutym ubiegłego roku zastępując na tym miejscu Steve’a Ridgway’a. Objęcie przez Kreeger’a funkcji prezesa Virgin Atlantic Airways było poprzedzone jego 27 letnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy w American Airlines.

Virgin Atlantic Airways - uniformy

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org