adiSTAR – biegaj w luksusie!

Autor tekstu: , Data publikacji:

Technologiczne doładowanie!

O tej porze roku nie należy ubierać się zbyt grubo, zakładając na siebie kilka warstw odzieży. Dlatego pod bluzę załóż idealnie przylegającą i zatrzymującą ciepło koszulkę z wełny Merino adidas adiStar Archetype S/S, która dzięki swojej długości uchroni Cię przed ewentualnym przeziębieniem dolnej części pleców. Z myślą o lepszej ochronie podczas biegu, w koszulce zastosowano wysokiej jakości technologie! Została ona wzbogacona o włókna PrimaLoft®, które stanowią lekką, doskonałą osłonę termiczną dla ciała.

W chłodne dni przed utratą ciepła zabezpieczy Cię również technologia ClimaWarm™, która utrzymuje ciepło blisko ciała i minimalizuje utratę energii przy niskich temperaturach. Optymalną wentylację zapewni system ClimaCool®, aktywnie odprowadzający ciepło i pot z powierzchni skóry. Natomiast dzięki ForMotion™ i bezszwowej konstrukcji, będziesz mogła bez skrępowania, w komfortowych warunkach, cieszyć się kolejnymi pokonanymi kilometrami.

Dobry wygląd – dobra motywacja!

Wczesne wieczory i ciemne poranki nie nastrajają do wyjścia z domu. Dobrą motywację znajdziesz w świetnym wyglądzie – idealnie dopasowanych, czarnych legginsach adiStar Archetype Long Tight! System ForMotion™ umożliwi Ci szybką, niczym nieograniczoną reakcję ruchową.

Dzięki technologii ClimaCool®, zapewniającej wentylację w miejscach narażonych na przegrzanie, obniżysz prawdopodobieństwo przeziębienia się po ćwiczeniach, a dla poprawy wyników utrzymasz stałą temperaturę ciała. Spodnie są kompatybilne z osobistym, elektronicznym trenerem adidas miCoach, dzięki któremu w czasie rzeczywistym będziesz otrzymywała wskazówki dotyczące treningu. Świetnym rozwiązaniem okażą się również regulowana ściągaczem talia i wygodna kieszonka na klucze