Baseny hotelowe jak z marzeń

Autor tekstu: , Data publikacji:

2. Hotel Sarojin Thailand (Khao Lak, Tajlandia)

Wybrzeże Tajlandii znane jest z przepięknych piaszczystych plaż i to właśnie na jednej z nich, w regionie wypoczynkowym Khao Lak znajduje się 5-gwiazdkowy hotel The Sarojin. Każda z 56 luksusowych willi ogrodzona jest krzewami z dzikich owoców, ziołami i egzotycznymi drzewami i tylko i wyłącznie dostępna poprzez prywatny taras ogrodowy. Jasno-drewniane podłogi i meble, wyłożone biało-brązowymi poduszkami harmonizują z egzotycznym otoczeniem i tym samym tworzą idealne połączenie azjatyckiego designu i współczesności. W jacuzzi lub w jednym z pawilonów do relaksu, które są zamieszczone na wodzie i przypominają z wyglądu łoża z baldachimem, goście mogą sie odprężyć lub spożyć romantyczną kolację przy świecach. Oczywiście hotel oferuje także tradycyjne tajskie masaże lub zabiegi upiększające w spa z widokiem na krystalicznie czyste morze.

Pokój dostępny od 299* PLN od osoby (w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem)  poprzez clever-hotels.com (01.10.2012 – 08.10.2012)

Więcej informacji o hotelu znajdziemy TUTAJ

3.Katikies Hotel (Oia, Grecja)

Luksusowy hotel o śnieżnobiałych ścianach usytuowany jest na zboczu wyspy wulkanicznej Santorini w malowniczej wiosce Oia. Na zachodnim krańcu wyspy, około 100 metrów nad błękitem Morza Egejskiego, goście mogą się zachwycać widokiem na krater wulkanu. Hotel posiada 27 pokoi wyżłobionych w skale, w których  grecki styl miesza się z wyszukanym wystrojem. Pod tradycyjnym sufitem goście zamieszkują w purystycznych pokojach olśniewających bielą swojego wyposażenia. Dwa baseny zaraz przy zboczu z widokiem po linii horyzontu, sprawiają wrażenie bezpośredniego wtapiania się w lazurowe morze i udostępniają widok na niekończącą się panoramę skał i wody. Śniadanie codziennie jest podawane na prywatnym tarasie z widokiem na morze.

Pokój dostępny od 832* PLN od osoby (w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem) poprzez otel.com (01.10.2012 – 08.10.2012)

Więcej informacji o hotelu znajdziemy TUTAJ