Baseny hotelowe jak z marzeń

Autor tekstu: , Data publikacji:

4. Hotel Hacienda Na Xamena (San Miguel, Hiszpania)

Zaraz przy wybrzeżu klifowym na pólnocnym zachodzie wyspy Ibizy, w miejscowości wypoczynkowej San Miguel 180 metrów powyżej poziomu morza, znajduje się Hotel Hacienda Na Xamena. 77 pokoi tego 5-gwiazdkowego hotelu niczym tarasy wtapiają się w malowniczo górski krajobraz, a las piniowy otaczający hotel stanowi część rezerwatu przyrody. Rzeźbione łóżka z ciemnego drewna, jaskrawoczerwona lub pomarańczowa pościel oraz lampy osadzone kolorowymi kamyczkami, nadają pokojom wręcz egzotyczna atmosferę. Główną atrakcją hotelu jest basen zwisający tuż nad wybrzeżem klifowym, w którym woda czerpana jest prosto z morza. Wielopoziomowe zbiorniki łączą się ze sobą w kształt wodospadu. Między białymi filarami basenu, goście mogą się rozkoszować widokiem na przepiękne wybrzeże Ibizy.

Pokój dostępny od 491* PLN od osoby (w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem) poprzez Preferred Hotel Group (01.10.2012 – 08.10.2012)

Więcej informacji o hotelu znajdziemy TUTAJ

 

5.Hotel Mardan Palace Antalya (Antalya, Turcja)

Przypominający pałac 5-gwiazdkowy hotel Mardan Palace znajdujący się na Riwierze Tureckiej w Antalyi, został wybudowany na przestrzeni 180.000m2. Dysponuje 560 gustownie urządzanymi i wzbogaconymi orientalnymi tkaninami pokojami i apartamentami. Przestrzeń, na której mieści się basen wynosi 16.000m2 i tym samym jest jednym z największych na świecie. W sztucznie otworzonej lagunie, pod profesjonalnym nadzorem, urlopowicze  pływają i nurkują wraz z 1500 różnymi gatunkami kolorowych ryb. Na około basenu prowadzą kanały wodne, którymi można przepłynąć wybierając jedną z romantycznych gondoli. W samym środku basenu znajduje się ogromne akwarium mieszczące ponad 5000 ryb. To odpowiedni hotel dla gości szukających urozmaicenia. Miłośnicy kuchni mogą wybierać spośród 10 restauracji i 14 barów, w każdym delektując się innym typem kuchni. Z kolei na zakupy zapraszają przeróżne luksusowe butiki, a do odpoczynku zachęca spa na powierzchni 7500m2.

Pokój dostępny od 576* PLN od osoby (w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem)  poprzez clever-hotels.com (01.10.2012 – 08.10.2012)

Więcej informacji o hotelu znajdziemy TUTAJ

6.Hotel The Joule Dallas (Dallas, Stany Zjednoczone)

W samym sercu teksańskiej metropolii Dallas mieści się 4-gwiazdkowy hotel The Joule Dallas. Położony w dzielnicy biznesowej otoczony licznymi sklepami, barami oraz klubami hotel oferuje podróżującym współczesne wyposażenie. Kombinacja ciemnego parkietu, dekoracyjnych szarych i czerwonych dywanów, brązowych ścian oraz wielkich białych łóżek stwarzają wytworną atmosferę. Na 10 piętrze na dachu hotelu znajduję się taras  z basenem. Poprzez szklany front wystający o 2 metry poza fasadę hotelu, goście dosłownie pływają nad dachami miasta i podziwiają jedyny w swoim rodzaju widok na panoramę Dallas. W barze przy basenie podawane są zakąski i koktajle, a w hotelowej restauracji goście rozkoszują się wyśmienitymi potrawami.

Pokój dostępny od 572*PLN od osoby (w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem) poprzez GetaRoom (01.10.2012 – 08.10.2012)

Więcej informacji o hotelu znajdziemy TUTAJ