Baseny hotelowe jak z marzeń

Autor tekstu: , Data publikacji:

7.Hotel Marina Bay Sands Singapore (Singapur)

W Singapurze, przy promenadzie Marina Bay znajduje się największy hotel w kraju, 5-gwiazdkowy Marina Bay Sands. Na dachu trzech 55 piętrowych wież, na długości 340 metrów mieści się ogród „Skypark”. Każde z 2500 pokoi jest wyposażone w wyselekcjonowane ciemne dywany z azjatyckimi wzorami i ciemne drewniane meble. W mierzącym ponad hektar „Skyparku“ usytuowany jest basen bez krawędzi, czyli tzw. „infinity pool” z 360-stopniowym widokiem na panoramę Singapuru. W tym wyjątkowym basenie, goście hotelu pływają na wysokości 200-u metrów. Na ogromnej platformie dachu znajdują się poza tym tropikalne oazy i egzotyczną roślinnością, oraz restauracje i kluby nocne. Hotel oferuje swoim gościom także inne rozrywki typu siłownia, teatr, dyskoteki, oraz centrum handlowe i własne kasyno.

Pokój dostępny od 592* PLN od osoby (w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem) poprzez Agoda (08.10.2012 – 15.10.2012)

Więcej informacji o hotelu znajdziemy TUTAJ

 

8.Hotel W Retreat & Spa Maledives (Nord Ari Atoll, Malediwy)

Na małej wyspie Fesdu na Malediwach mieści się luksusowy hotel W Retreat & Spa Maledives. Pomosty prowadzą do prywatnych bungalowów zaraz nad turkusowym Oceanem Indyjskim. Wewnątrz jak i z zewnątrz hotelu góruję gustowny wystrój: pod tradycyjnymi słomianymi dachami stoją ciemne drewniane meble z białą tapicerką, okrągłe stoły i fioletowe kwiatowe dekoracje. Na dworze tarasy z białymi kanapami chill-outowymi i leżakami zapraszają na krótki odpoczynek, a orzeźwienie, goście hotelu znajdą w okrągłym basenie „infinity” zlewającym się w turkusowym oceanem. Odpoczynek dopełnia spa oraz możliwość uprawiania na plaży yogi pod okiem trenera. Poza tym warto skorzystać z jednej z licznych ofert sportów wodnych, typu kite-surfing, narty wodne, nurkowanie, oraz wyprawy na rafy koralowe, aby podziwiać wraki zatopionych statków.

Pokój dostępny od 1578* PLN od osoby (w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem) poprzez lastminute.com (01.10.2012 – 08.10.2012)

Więcej informacji o hotelu znajdziemy TUTAJ