Aerofłotem z Krakowa do Moskwy

Autor tekstu: , Data publikacji:

Kolejny przewoźnik wchodzi na krakowskie lotnisko Balice. Od kwietnia z Krakowa będziemy mogli polecieć bezpośrednio do Moskwy. Obsługę rejsów zapewni rosyjski Aerofłot.

Negocjacje nad uruchomieniem nowego połączenia trwały od późnej jesieni. Strony ustaliły, że począwszy od 26 kwietnia rosyjski Aerofłot będzie latał pomiędzy Krakowem a Moskwą cztery razy w tygodniu – we wtorki, czwartki, piątki oraz niedziele. Bilety na tę trasę można już kupić w systemie rezerwacyjnym Aerofłotu oraz u innych przewoźników, zrzeszonych w IATA.

Moskwa to druga wschodnia stolica, z której będzie można polecieć z Krakowa. Z Balic dolecimy już do Kijowa. Krakowskie Balice aktywnie poszukują nowych przewoźników i kierunków – niedawno dyrekcja lotniska poinformowała, że na wiosnę wystartuje regularne połączenie między Krakowem a Wenecją, realizowane przez niskokosztowego przewoźnika Volotea.

Krakowskie Balice są drugim co do wielkości – po warszawskim Okęciu – lotniskiem w Polsce. Można z nich wylecieć do niemal 40 miast samolotami 14 linii lotniczych.

Szukasz dobrych i tanich połączeń lotniczych? Bilety lotnicze na Centrumlotow.pl!