Airberlin: Wiosna to doskonały moment, aby poznać Berlin

Autor tekstu: , Data publikacji:

Sezon podróżniczy od marca do czerwca 2013 to wspaniały moment, aby odwiedzić Berlin i cieszyć się wiosenną energią oraz niezliczoną ilością imprez, które będą miały miejsce w niemieckiej stolicy.

Osoby spragnione poznania nowych kultur i tradycji mogą wziąć udział w Karnawale Kultur 2013, który odbędzie się w dniach od 17. do 20. maja i jest świetną okazją na weekendową podróż.

Maniacy sportu mogą poczuć atmosferę i wspierać biegaczy podczas 33. Półmaratonu Berlińskiego (Vattenfall Berliner Halbmarathon), który odbędzie się 7. kwietnia lub też spróbować doświadczyć emocji finału Pucharu Niemiec w piłce nożnej, 1. czerwca. Jeśli są Państwo bardziej zainteresowani muzyką i sztuką, nie przegapcie koncertów Lany del Rey (15. kwietnia), Bon Jovi (18. czerwca) czy the Glenn Miller Orchestra (22. maja). Miłośnicy muzeów nie powinni przegapić 32. Nocy Muzeów, 16. marca, kiedy to berlińskie muzea i instytucje kulturalne są otwarte do późna w nocy gwarantując różnorodne doświadczenia i nowe odkrycia.

Z Berlina można polecieć dalej na przykład na krótkie wakacje w Hiszpanii, czy we Włoszech. Spragnionych ciepła i słońca kuszą takie metropolie jak Barcelona, Madryt czy Rzym.Polscy podróżni pragnący polecieć z Warszawy (od 23. Marca 2013) lub Krakowa do Berlina mają do dyspozycji do trzech połączeń dziennie. Airberlin łączy Gdańsk z niemiecką stolicą do dwóch razy dziennie.

Podróżni z Polski mają do dyspozycji loty łączone do dziewięciu destynacji w Niemczech, do 41 destynacji w Europie, oraz do sześciu połączeń długodystansowych.

Bilety rezerwować można w Internecie na stronie airberlin.com, w Centrum Obsługi (tel. 00800 49 11 386, bezpłatnie), a także w biurach podróży. Ceny biletów zaczynają się od 369 pln za lot tam i z powrotem. Ceny zawierają podatki, opłaty i mile programu lojalnościowego topbonus.