Amber Gold przejął 55% udziałów w Yes Airways

Autor tekstu: , Data publikacji:

Spółka Amber, która jest właścicielem linii lotniczej OLT Jetair, odkupiła 55% udziałów w czarterowych liniach lotniczych Yes Airways.

Do końca roku Yes Airways zostanie przemianowane na OLT Jetair Charters, ale trzy Airbusy, którymi dysponuje linia, będą także wykorzystywane do obsługi kolejnych połączeń rozkładowych z Gdańska.

OLT Jetair oferuje loty z Gdańska do Brukseli, Bremy, Hamburga, Pragi, Berlina, Warszawy i Wrocławia.14 listopada, odbyły się inauguracyjne loty OLT Jetair na nowych trasach krajowych: Rzeszów-Warszawa-Rzeszów, Warszawa-Rzeszów-Warszawa, Rzeszów-Warszawa-Gdańsk oraz Rzeszów-Katowice-Gdańsk.

Samoloty wyruszyły z portów lotniczych zgodnie z planowanym rozkładem.Oferowane przez OLT Jetair połączenia na trasie Rzeszów-Warszawa-Rzeszów oraz Warszawa-Rzeszów-Warszawa, będą odbywać się od poniedziałku do piątku, 2 razy dziennie (wyloty rano oraz wieczorem).

Loty na trasie Rzeszów-Gdańsk z międzylądowaniem w Warszawie, będą odbywać się od poniedziałku do piątku, w godzinach porannych (wylot z Rzeszowa o 7.15, przylot do Gdańska o 9.55). Natomiast loty z międzylądowaniem w Katowicach: wyloty z Rzeszowa będą odbywać się o 10.25, a o 13.10 samoloty lądują w Gdańsku.

OLT Jetair wykorzystuje samoloty Saab 2000, Saab 340, Jetstream 31 oraz ATR-y i Fokkery 100.

Szczegółowy rozkład wszystkich lotów dostępny jest na stronie internetowej www.oltjetair.com

Ceny biletów na wszystkich oferowanych przez przewoźnika trasach rozpoczynają się od 49 złotych.