Apartamenty na pokładach Eithad Airways

Autor tekstu: , Data publikacji:

Dziewięć samodzielnych apartamentów połączonych wspólnym salonem wypoczynkowym z dyskretną klasą biznesową składającą się zaledwie z 70 miejsc – oto projekt nowej klasy premium na pokładach samolotów Eithad Airways. W taki sposób skonfigurowane mają zostać wnętrza należących do przewoźnika samolotów typu Airbus A380 i Boeing 787 – 9 Dreamliner. Wyposażone w taki sposób maszyny mają zostać skierowane do obsługi międzynarodowych połączeń jeszcze w tym roku.

Projekt klasy premium na pokładach samolotów Eithad Airways przewiduje stworzenie dziewięciu samodzielnych apartamentów o powierzchni 12mkw składających się z sypialni wyposażonej w pełnowymiarowe dwuosobowe łóżko, prywatnej łazienki z prysznicem oraz własnego salonu wyposażonego w 32 calowy telewizor, minibar, rozkładane skórzane sofy z funkcją masażu, a także nastrojowe oświetlenie. Ponadto w apartamencie dostępna jest technologia bezprzewodowej łączności internetowej typu Wi – Fi. Wykupienie miejsca w tego typu apartamencie na trasie z Abu Dhabi do Londynu to wydatek rzędu 20tyś. dolarów – informuje portal podroze.onet.pl.

Klasa premium cechować się będzie przede wszystkim najwyższą, jakością usług oraz wysokiej klasy materiałami wykończeniowymi. Tapicerki skórzanych mebli zarówno w prywatnych apartamentach jak i we wspólnym salonie wypoczynkowym pochodzić będą z tych samych fabryk, w których produkowane są obicia foteli dla samochodów marki Ferrari.

f1a9dd0f645d7171664139196525d850

Z kolei specjalne systemy rozrywki multimedialnej Panasonic EX3 zapewnią podróżnym dostęp do ponad 750 godzin rozrywki na żądanie w tym filmów, gier czy map świata. Ponadto każdy system rozrywki ma zostać wyposażony w słuchawki z funkcją redukcji szumów mające zapewnić najlepszą, jakość dźwięku oraz doskonała izolację od zewnętrznych hałasów.

Poza szeregiem udogodnień sześć z dziewięciu prywatnych apartamentów wyposażone są w podwójne drzwi, które po rozsunięciu umożliwiają połączenie kilku dwuosobowych pokoi w jedną wspólną powierzchnię umożliwiającą wspólną podróż w tak komfortowych warunkach większej grupie osób. Jednocześnie w ramach projektu władze Eithad Airways przewidują stworzenie dla szczególnie wymagających klientów jednego trzypokojowego apartamentu z zatrudnionym lokajem, którego zadaniem będzie zadbanie o elementy podróży takie jak specjalne menu, zamówienie noclegu w miejscu docelowym podróży oraz podstawienie limuzyny, która przewiezie pasażerów z lotniska do hotelu.

1c60c6fbc967e6ca72c10bf32973b09a

-Decyzję o budowie apartamentów na pokładach naszych samolotów podjęliśmy z myślą o klientach oczekujących maksimum komfortu podczas transkontynentalnych tras. Uważam, że nasza oferta jest doskonałą alternatywą dla prywatnych odrzutowców za przelot, którymi trzeba zapłacić na transkontynentalnych trasach od 100 do 160tyś. dolarów. Tworząc apartamenty na pokładach naszych samolotów jesteśmy w stanie zaoferować bardzo zbliżony poziom usług w znacznie niższej cenie – powiedział podczas konferencji prasowej poświęconej prezentacji klasy premium James Hogan, prezes Eithad Airways.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.