Best Western: Hotel Bonum w Gdańsku

Autor tekstu: , Data publikacji:

Zgodnie z zapowiedziami, Best Western kontynuuje umacnianie swojej pozycji na Pomorzu. Obecnie do sieci przystąpił czwarty obiekt w województwie pomorskim – hotel Bonum w Gdańsku.

–Dostrzegamy potencjał Gdańska oraz całego województwa pomorskiego, dlatego ostatnio poszukując nowych lokalizacji dla naszych hoteli, koncentrowaliśmy się na północy kraju – mówi Gheorghe Marian Cristescu, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Best Western na Polskę. – Jeszcze w tym roku pod szyldem Best Western zaczną działać cztery hotele na Wybrzeżu, w tym dwa w Gdańsku – dodaje.

Trzygwiazdkowy Bonum zlokalizowany jest w centrum gdańskiej starówki, w jednej z XVIII-wiecznych kamieniczek. Hotel oferuje 32 pokoje z dostępem do internetu, parking oraz restaurację serwującą dania kuchni regionalnej. To już kolejny, po Arkon Parku oraz Villi Aqua, obiekt dołączający do sieci Best Western, którego operatorem jest Grupa Dobry Hotel.

–Mamy nadzieję, że po przyłączeniu do rozpoznawalnej na całym świecie sieci, uda nam się dotrzeć do jeszcze szerszej grupy gości – mówi Marcin Stachów, dyrektor hotelu Bonum.