British Airways: Kupując bilet w CLUB WORLD polecisz w FIRST

Autor tekstu: , Data publikacji:

British Airways prezentuje ofertę pozwalającą poznać wielokrotnie nagradzaną klasę FIRST bez dodatkowych kosztów.

Pasażerowie, kupując bilet w obie strony w klasie CLUB WORLD mają możliwość bezpłatnego podwyższenia klasy rezerwacyjnej do klasy FIRST. Promocja obejmuje przeloty do poniższych zakątków świata w terminie do 31 marca 2013r.

 

kierunek Cena*
Nowy Jork 13 470
Waszyngton 14 870
Philadelphia 14 559
Toronto 13 728
Vancouver 15 295
Kapsztad 27 816
Johannesburg 16 278
Sao Paulo 19 719
Mumbai 13 773

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdobyty w tym roku tytuł  „Najlepszej Linii Lotniczej” wg Business Traveller doskonale podkreśla ofertę klasy FIRST British Airways:

  • Sprawną odprawę przez internet 24 godziny przed odlotem, pozwalającą na wybranie dogodnego miejsca oraz wydrukowanie karty pokładowej
  • Indywidualną asystę concierge na terminalu 5 lotniska Heathrow oraz  JFK w Nowym Jorku.
  • Korzystanie z Elemis Travel Spa przed i po podróży, oferującego szeroki wachlarz masaży i zabiegów relaksujących
  • Dostęp do specjalnie delegowanej poczekalni Concord Room na lotnisku Heathrow i JFK uznanych przez CNN Traveller za jedne z dziesięciu najbardziej luksusowych poczekalni biznesowych świata. Pasażerowie znajdą tu przestrzeń idealną dla relaksu i odpoczynku. Elegancka restauracja oczekuje na gości z bogatym wyborem dań a la carte. Dla pragnących spokoju i prywatności przygotowano pokoje (cabanas) wyposażone w łóżko, biurko do pracy oraz łazienkę.
  • Wyjątkowe doświadczenia na pokładzie są efektem 100 mln inwestycji British Airways. Nowe kabiny klasy FIRST zostały zaprojektowane ze smakiem i elegancją. Unikalne, indywidualne okna z z pierwszymi na rynku elektronicznymi żaluzjami oraz przemyślany system oświetlenia zostały wykorzystane by zapewnić subtelne, naturalne światło dzienne podczas podrózy.
  • Pasażerowie British Airways mogą cieszyć się większym komfortem podrózy dzięki fotelowi rozkładanemu do zupełnie płaskiego łózka. Na życzenie pasażera obsługa może przygotować łózko do spania. Specjalnie dobrany materac oraz śnieżnobiała pościel z egipskiej bawełny zapewniają najwyższy komfort podróży.
  • Doskonałe posiłki a’la carte – przygotowywane przez najlepszych kucharzy świata. Skupiając się na prostocie dań, menu zmienia się co miesiąc odpowiednio do dostępności produktów sezonowych. Poza formalnymi lunchami i kolacjami serwowanymi w towarzystwie najbardziej wykwintnych alkoholi i napoi bezalkoholowych, dostępna jest niezobowiązująca oferta Bistro z bogatym wyborem sałatek, zup, makaronów oraz ciepłych przekąsek.

 

Promocja obowiązuje od 15 listopada 2012r.  do 12 stycznia 2013r. i obejmuje loty z Warszawy od 15 listopada 2012r. do 31 marca 2013r. Rezerwacje możliwe są Przez biura Podróży oraz pod numerem infolinii British Airways  22 529 90 00 or 00800 44 11 592