Złoty standard dla Pałacu Domaniowskiego

Autor tekstu: , Data publikacji:

Pałac Domaniowski otrzymał prestiżowe wyróżnienie w postaci certyfikatu „Złoty standard”

Złoty standard” to wyróżnienie, którego nie można kupić. Certyfikat stanowi potwierdzenie najwyższej jakości oferowanych usługi obsługi gości, które potwierdzone są przez niezależnych ekspertów. Przyznawany jest obiektom, które zapewniają nie tylko wysoki komfort pobytu, ale również przyjazny i serdeczny klimat, szczególnie dbając o zadowolenie swoich gości.

Wyróżnienie przyznawane jest przez ekspertów tylko najwyżej punktowanym obiektom, po wcześniejszej ocenie audytowej, na którą składa się ponad 80 aspektów. Wśród nich są m.in.: proces rejestracji, przygotowanie pokoju, poziom obsługi w restauracji, poziom komunikacji w językach obcych oraz atrakcyjność oferty promocyjnej.

Otrzymanie certyfikatu „Złoty standard” przez Pałac Domaniowski gwarantuje wszystkim gościom najwyższą jakość obsługi i wysoki poziom zadowolenia z pobytu. Wyróżnienie to podkreśla wyjątkowość i specyfikę tego miejsca, a także oferty. Pałac Domaniowski przygotował dla swoich gości 41 eleganckich, indywidualnie zaaranżowanych i klimatyzowanych pokoi, dostęp do Strefy Beauty, która stanowi ukojenie nie tylko dla ciała, ale również dla duszy i zmysłów, nieograniczony dostęp do strefy wellness, wyśmienite posiłki w Restauracji Domaniowskiej, bogatą ofertę dla najmłodszych gości oraz możliwość podniesienia poziomu adrenaliny, dzięki możliwościom, jakie dają sporty wodne, w tym niezapomniane emocje zagwarantowane przez flyboard.

Domaniowski specjalizuje się także w organizacji imprez okolicznościowych, rodzinnych i rozmaitych spotkań biznesowych. Niepowtarzalność tego miejsca dopełnia malownicza okolica. Bezpośrednie położenie nad brzegiem Zalewu Domaniowskiego, otoczenie lasów, liczne szlaki rowerowe i Dolina Rzeki Radomki zapewniają efektywny wypoczynek.