British Airways zaprasza do Londynu z przyjaciółmi

Autor tekstu: , Data publikacji:

Weekend z przyjaciółmi w Londynie? Wizyta w Haroddsie? Koncert w O2? Linie British Airways przygotowały ofertę, dzięki której weekendowy pobyt w Londynie może być pełen atrakcji.

Zorganizowanie weekendu w Londynie jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Na stronie ba.com możesz zaplanować swój wyjazd bez zbytniego wysiłku: oprócz rezerwacji lotu i pobytu w hotelu, strona umożliwia także zakup biletów do teatru, wizytę w muzeum figur woskowych Madame Tussauds, zwiedzanie miasta w słynnym piętrowym autobusie czy też skorzystanie z wielu innych możliwości oferowanych przez Londyn. Specjaliści British Airways wybrali najbardziej popularne atrakcje turystyczne i udostępnili je dla swoich klientów. Wystarczy po prostu dodać je do wybranego lotu czy rezerwowanego hotelu i pozwolić przewoźnikowi zadbać o wszelkie formalności.

Strona ba.com umożliwia także zarządzanie rezerwacją i dokonywanie w niej zmian nawet do 24 godzin przez wylotem. Obejmuje to także zmiany w limicie bagażu. Pasażerowie Club Europe, przestrzegający specjalistycznych diet, mają możliwość zamówienia poprzez stronę ba.com specjalnych posiłków. Dla osób planujących zakupy w Londynie, linie British Airways oferują jedne z najwyższych limitów bagażu na świecie: mogą one bez dodatkowej opłaty zabrać ze sobą jedną torbę podróżną o wymiarach 56cm x 45cm x 25cm oraz mniejszą torbę o wymiarach 45cm x 36cm x 20cm. Limit wagi pojedynczej torby to 23 kg.

Rozkład lotów:

LHR – WAW
07:35 – 11:00
14:00 – 17:25

WAW – LHR
12:05 – 13:45
18:15 – 19:45

Ceny biletów powrotnych z bagażem podręcznym zaczynają się od 685 złotych, natomiast z jedną sztuką bagażu rejestrowanego od 789 złotych.