Z Bydgoszczy do Frankfurtu Lufthansą

Autor tekstu: , Data publikacji:

Cztery rejsy tygodniowo z i do Frankfurtu – to dziewiąty port lotniczy w Polsce, z którego Lufthansa będzie wykonywać rejsy. Prawie 160 miast na świecie dostępnych dzięki wygodnemu połączeniu z jedną przesiadką.

Lufthansa umacnia swoją pozycję na polskim rynku. Pierwszy rejs odbędzie się 29 marca 2015 r. Nowoczesny embraer 90 ze 100 miejscami na pokładzie w konfiguracji Klasy Biznes i Ekonomicznej będzie startował z Bydgoszczy cztery razy w tygodniu: w poniedziałek, środę, piątek i niedzielę. Rejs o numerze LH1382 opuści hub Lufthansy o 10.55, aby po 1,5 godzinie dotrzeć do Bydgoszczy o 12.25. Rejsem powrotnym LH1383 pasażerowie wylecą z Bydgoszczy o 13.15, a wylądują we Frankfurcie o 14.45.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy ogłosić dziewiątą trasę z Polski, szczególnie dlatego że Lufthansa jest pierwszym międzynarodowym przewoźnikiem operującym z Bydgoszczy. Lufthansa wierzy w biznesowy potencjał polskich regionów i inwestuje w nie od lat. Teraz korzystanie z doskonale skomunikowanej globalnej siatki połączeń Lufthansy jest możliwe niemal z całego kraju” – tłumaczy Bart Buyse, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce. – Dzięki dogodnemu rozkładowi połączeń pomiędzy Bydgoszczą a Frankfurtem Lufthansa jest świetnym wyborem dla regionalnych biznesmenów i turystów, obcokrajowców odwiedzających piękny region kujawsko-pomorski oraz jego mieszkańców, którzy chcą skorzystać z połączeń Lufthansy na całym świecie – dodaje.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.