Dodatkowe czartery do Sharm al Sheik i Hurghady

Autor tekstu: , Data publikacji:

Po rekordowym pod względem ruchu czarterowego sezonie letnim, Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy szykuje się na rekordową pod tym względem zimę.

Do tradycyjnie dostępnych w sezonie zimowym egipskich kurortów Sharm al Sheik i Hurghady, dołączą aż cztery nowe destynacje czarterowe.

Od wielu lat nasi pasażerowie domagają się zimowej oferty czarterowej obejmującej także inne, niż egipskie, kierunki – przede wszystkim Wyspy Kanaryjskie. Specjalnie dla nich, we współpracy z czołowymi touroperatorami przygotowano nie jeden, ale aż 3 kierunki na ciepłe, hiszpańskie wyspy. To Gran Canaria, Teneryfa i Fuerteventura. A na dokładkę – specjalną atrakcję dla narciarzy i równocześnie absolutną nowość na rynku, czyli narty w Turcji, dokąd realizowane będą bezpośrednie loty czarterowe z Gdańska, mówi Prezes Zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy Tomasz Kloskowski.

Oprócz wyżej wymienionych destynacji, tak jak w latach poprzednich latach loty czarterowe będą odbywały się do Sharm al Sheik i Hurghady.Loty na Gran Canarię i Teneryfę oraz na narty do tureckiego Erzurum są częścią oferty biura ITAKA. Z kolei rejsy na Fuerteventurę są sprzedawane przez biuro TUI.

zdjęcie dostarczyła Fotolia