Lufthansa promuje bezpośrednie połączenia z Berlina

Autor tekstu: , Data publikacji:

49 bezpośrednich połączeń z Berlina w cenie od 49 euro. Lufthansa rozpoczęła w zachodniej Polsce niestandardową kampanię promującą szeroką siatkę połączeń z Berlina do atrakcyjnych turystycznie regionów Europy i Bliskiego Wschodu.

Wystrój wszystkich restauracji Berlin Döner Kebab w Szczecinie został wzbogacony o motywy związane z ofertą Lufthansy z Berlina, a najpopularniejsze danie zyskało nową nazwę – „Lufthansą z Berlina”. W restauracjach organizowany jest również konkurs dla klientów, w którym wygrać można bilety lotnicze.

Z ofertą Lufthansy można również zapoznać się odwiedzając największe centra handlowe w Szczecinie, Zgorzelcu i Gorzowie Wlkp. W każdym z nich ustawiono niestandardowy nośnik reklamowy – specjalną walizkę Lufthansy o wymiarach 3×2 metry.

Kampania wspierana również przez konkurs radiowy organizowany we współpracy z radiem RMF FM. W wybranych szkołach wyższych ustawione zostały również niestandardowe “berlińskie” tablice, na tle których studenci będą mogli zrobić zabawne pamiątkowe zdjęcie.

– Bardzo nam miło, że tak wielu pasażerów z Polski zdecydowało się rozpocząć swoje wakacyjne i służbowe podróże startując z Berlina, mówi Bart Buyse, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce. – Wierzymy, że szczególnie mieszkańcy zachodniej Polski również w okresie jesienno-zimowym uznają ofertę Lufthansy za bardzo atrakcyjną. Ceny biletów na rejsy ze stolicy Niemiec na trasach europejskich rozpoczynają się od 49 euro i obejmują wszystkie koszty dodatkowe.

Rezerwacji można dokonać na stronie lufthansa.com lub pod numerami infolinii:  0 801 312 312 oraz  22 33 81 300, a także w biurach podróży IATA w całej Polsce.