Wizz Air: Nowe połączenie z Gdańska do Ålesund

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wizz Air ogłosiły swoje pierwsze połączenie do norweskiego lotniska w Ålesund. Loty z Gdańska będą realizowane od kwietnia 2013 roku, początkowo 2 razy w tygodniu.

Dzięki temu linie lotnicze Wizz Air będą teraz oferowały niskie ceny lotów z sześciu norweskich miast (Ålesund, Bergen, Haugesund, Oslo Torp, Stavanger i Trondheim). Bezpośrednie połączenia międzynarodowe z tych lotnisk umożliwią pasażerom jeszcze większą niż dotychczas oszczędność czasu i pieniędzy podczas podróży do ich ulubionych destynacji.

Nowe połączenie Wizz air z Gdańska do Ålesund pojawi się w sprzedaży na stronie wizzair.com w najbliższych dniach. Ceny za przelot w jedną stronę zaczynają się od 61 zł.

Stijn Vandermoere, Head of Network Development and Scheduling w Wizz Air, powiedział – Wizz Air ma zaszczyt ogłosić rozpoczęcie operacji w Ålesund z pierwszym połączeniem do Gdańska, z którego, wg naszych prognoz, skorzysta w pierwszym roku 30 tys. pasażerów. Nasze niskie ceny na tej trasie zaczynają się od 61 PLN. Wierzymy, że dzięki niej więcej turystów z Gdańska i jego regionu odwiedzi okolice Ålesund, a Polakom mieszkającym w tej części Norwegii łatwiej będzie odwiedzać rodzinę i znajomych.