e-Travel Forum 2013 jeszcze bardziej przyjazne dla hoteli i biur podróży

Autor tekstu: , Data publikacji:

W dniach 22 – 23 stycznia 2013 r. w Warszawie odbędzie się szósta edycja konferencji e-Travel Forum, poświęcona problematyce sprzedaży produktów turystycznych przez Internet.

Każdego roku e-Travel Forum przyciąga blisko 200-250 przedstawicieli różnych krajów. Jest uważane za niepowtarzalną okazję do nawiązania kontaktów biznesowych, poznania przedstawicieli wielu znamienitych firm oraz zapoznania się z aktualnymi trendami związanymi z tematyką e-commerce w turystyce.

Główne powody, dla których warto wziąć udział:

  1. Reprezentanci kadry menedżerskiej hoteli i biur podróży mogą rejestrować się bezpłatnie. Ze 100% rabatem z jednej firmy mogą zgłosić się maksymalnie dwie osoby. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
  2. Po raz pierwszy w historii program konferencji zostanie podzielony na dwa dni tematyczne: 22.01.2013 – dla hoteli, 23.01.2013 – dla biur podróży
  1. Aktualny, bogaty zakres tematyczny prelekcji poparty wiedzą merytoryczną i doświadczeniem prelegentów
  2. Dwa dni dające możliwość poznania najnowszych trendów w zakresie handlu elektronicznego, a także najnowocześniejszych rozwiązań już stosowanych w branży turystycznej
  3. Niepowtarzalna okazja do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.

Poprzednie edycje z lat 2008 – 2012 spotkały się z bardzo pozytywną opinią w branży. Ważna i aktualna problematyka konferencji, poruszanie ambitnych tematów i doborowi mówcy przyciągały między innymi tour operatorów, menedżerów hoteli, biur podróży, linii lotniczych, przedstawicieli portali turystycznych i rezerwacyjnych, firm ubezpieczeniowych, consultingowych, jednostek samorządowych, reprezentantów uczelni oraz oferentów rozwiązań informatycznych.