Hilton obniża ceny hoteli

, Data publikacji:

Sieć Hilton wprowadza obniżkę na noclegi w swojej sieci hoteli w całej Europie. Od teraz do 2 września w ramach akcji The Great Getaway można oszczędzić na noclegach do 40%.

W programie obniżek uczestniczy wiele marek z portfolio Hilton, takich jak: Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Hilton Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton, Hilton Garden Inn i Hampton by Hilton. Program The Great Getaway obowiązuje także na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, gdzie można otrzymać 25% zniżkę na hotele, w regionie Azji i Pacyfiku można zaoszczędzić 20%, natomiast w USA ceny zaczynają się już od 100 dolarów za noc.

Obniżki cen za noclegi obowiązywać będą w największych europejskich stolicach – możemy na nie liczyć DoubleTree by Hilton Hotel w Londynie, w Hiltonie Barcelona, w DoubleTree by Hilton w Amsterdamie, Waldorf Astoria w Berlinie czy Hiltonie w czeskiej Pradze. Także w polskich hotelach sieci Hilton można liczyć na duże rabaty. W promocyjnych cenach zarezerwujemy miejsce w Hilton Gdańsk nad Motławą, Hampton by Hilton w Świnoujściu, Hilton Garden Inn w Krakowie.

Szczegółowe warunki promocji dostępne są na stronie HHonors.com/sale, na której można również dokonać rezerwacji. Do programu Hilton HHonors można przystąpić rejestrując się na stronie HHonors.com.