Hotel Korona SPA & Wellness nagrodzony

Autor tekstu: , Data publikacji:

W XII edycji międzynarodowego konkursu o Kryształową Cegłę Hotel Korona SPA & Wellness z Zemborzyc Tereszyńskich koło Lublina otrzymał drugą nagrodę w kategorii Obiekty hotelowo-konferencyjne.

Kryształowa Cegła  przyznawana najlepszym inwestycjom budowlanym po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej.  Organizatorem przedsięwzięcia jest  Polskie Towarzystwo  Mieszkaniowe Lublin.  Do tegorocznej edycji zgłoszono 57 zrealizowanych inwestycji z Polski, Ukrainy i Białorusi. Nagroda przyznawana jest w 12 kategoriach, miedzy innymi : budynki mieszkalne, mieszkalno-usługowe, obiekty akademickie, rewaloryzacja obiektów zabytkowych.

Hotel  Korona SPA & Wellness  to  czterogwiazdkowy obiekt, który  powstał w idealnej lokalizacji w sąsiedztwie kompleksu leśnego, na czystym ekologicznie terenie, w odległości zaledwie 2 km od południowej granicy Lublina. Kapituła konkursu  doceniła nie tylko projekt architektoniczny, ale także wyjątkowo zaaranżowaną strefę wellness, która  nawiązuje wyglądem basenów do kultury greckiej i wyposażona jest  w najnowocześniejszy sprzęt do odnowy biologicznej i zabiegów pielęgnacyjnych. W gabinetach kosmetycznych wykonywane są unikatowe zabiegi  na bazie morskich glinek, alg i innych naturalnych składników pochodzenia morskiego, które dominują w menu hotelowego SPA.