Hotel Marriott otwarty w Hanoi

Autor tekstu: , Data publikacji:

W wietnamskim mieście Hanoi nastąpiło oficjalne otwarcie hotelu należącego do hotelarskiej spółki JW Marriott Hotel. Na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy przedsiębiorstwo oddało do użytku, aż trzy hotele zlokalizowane w Azji.

Nowo otwarty JW Marriott Hotel (marki należącej do Marriott International) mieści się w centralnej dzielnicy Hanoi w sąsiedztwie Narodowego Centrum Kongresowego Wietnamu. W hotelu o powierzchni 75tyś. m2 znajduje się 450 pokoi hotelowych, a także 17 sal konferencyjnych oraz dwie sale balowe o powierzchni 1000 i 480m2. Budynek zaprojektowany przez Carlosa Zapatę nawiązuje w swoim wyglądzie do stylu Dragon – czyli nowoczesnej interpretacji symbolów Wietnamu z przeszłości.

W JW Marriott Hanoi znajduje się również szereg restauracji, a także klub nocny mający spełnić oczekiwania wszystkich poszukujących rozrywki po dniu pracy. W skrzydle gastronomicznym hotelu mieści się łącznie sześć restauracji oferujących tradycyjne dania kuchni azjatyckiej i śródziemnomorskiej. Dla gości spragnionych rozrywki specjalnie wybudowany został Antidotum Bar, który jak zapewniają władze hotelu ma być jednym z najlepszych klubów nocnych w mieście.

-Mamy ogromną przyjemność przedstawić luksusowy hotel marki JW Marriott w Wietnamie. Azja jest niezwykle atrakcyjnym rynkiem i widzimy tu duży potencjał wzrostu. To zaszczyt poprowadzić pierwszy hotel JW Marriott w Wietnamie – powiedział Bob Fabiano, dyrektor generalny JW Marriott Hanoi.

Aktualnie kontynent azjatycki znajduje się w centrum zainteresowania władz spółki Marriott International. Na przestrzeni najbliższych trzech lat spółka planuje ponad dwukrotnie podwoić liczbę swoich hoteli ze 144 istniejących obecnie do ponad 330.