House and More. Więcej niż dom, więcej niż ogród

Autor tekstu: , Data publikacji:

HOUSE&more to więcej niż marka, to także styl życia. Trendy ciągle się zmieniają, dlatego i my zmieniamy nasze kolekcje. Łączymy przeszłość i współczesność w idealnej harmonii sprawiając, że tradycja i innowacja, ergonomia i projekt tworzą całość. Takie połączenie pozwala na stworzenie bardzo osobistego wnętrza. Odtwarzamy istotę domu przez wykorzystanie trendów przeszłości i przystosowywanie tego do współczesnych standardów z autentycznością, harmonią i gościnnością.

Kolekcje HOUSE&more to są stworzone z szacunkiem dla kunsztu, designu oraz z użyciem naturalnych materiałów wysokiej jakości. Firma oferuje bogaty wybór mebli i akcesoriów przeznaczonych do każdego pomieszczenia. Wśród starannie wyselekcjonowanych marek są m.in.: Riviera Maison, Eichholtz, Miloo Home, Van Roon Living, Flamant, Grand Design i Heyland Whittle.

house and more

House&more oferuje mnóstwo stylów oraz szerokie spektrum projektowe. To wyselekcjonowane produkty, dostosowane do najwyższych światowych standardów oraz wyprodukowane przez wykwalifikowanych rzemieślników w małych warsztatach na całym świecie oraz w Polsce.

milo sofa

HOUSE&more tworzy unikalny styl i atmosferę, którą każdy może przenieść do swojego wnętrza.
Zapraszamy do sklepu internetowego www.houseandmore.pl oraz salonów stacjonarnych HOUSE&more:

Warszawa, ul. Burakowska 4A, tel.: +48 602 700 583
Warszawa, Domoteka, ul. Malborska 41, tel.: +48 608 678 701
Warszawa, ul. Puławska 579, tel.: +48 608 529 455
Poznań, ul. Polska 94, tel.: +48 728 358 466

milo house and more

Miloo to marka mebli ogrodowych, których producentem jest Home Invest. Głównym dystrybutorem tych mebli są salony House&more. Kolekcje Miloo tworzą meble wykonane z eco-rattanu, meble z drewna tekowego oraz nowoczesne kolekcje z texteline czy ze skóry juchtowej.

milo ogrod

Miloo jest idealnym wyborem dla wszystkich, którzy urządzają swoje wnętrza i ogrody, niezależnie od gustu i upodobań. Teraz mamy możliwość przeniesienia atmosfery salonu na zewnątrz domu lub mieszkania. Wśród produktów Miloo niewątpliwie każdy znajdzie coś, co uczyni jego otoczenie piękniejszym, a życie bardziej komfortowym. Można wyodrębnić kilka różnych kolekcji Miloo, w zależności od stylistyki i materiału z jakiego są wykonane. Tworzą je zestawy obiadowe – piękne tekowe stoły w komplecie z fotelami lub krzesłami oraz zestawy wypoczynkowe – fotele, kanapy, leżaki i stoliki kawowe. Meble cechuje wysoka odporność na działanie zmieniających się warunków atmosferycznych: długotrwałego światła słonecznego, deszczu i mrozu.

Pozwólmy, aby nasze życie wyszło poza ściany domu, zlikwidujmy bariery i urządźmy wygodny salon lub jadalnię na zewnątrz. Dobrze zaprojektowana przestrzeń tarasu lub werandy to wizytówka naszego domu. Latem z pewnością stanie się naszym ulubionym pokojem, miejscem, gdzie chętnie spędzimy czas w gronie rodziny i przyjaciół. Niech inspiracją dla nas będzie bogata kolekcja mebli i akcesoriów Miloo.

Zapraszamy do salonów House&more a także na stronę internetową http://miloo.eu/