Iceland Express: nowe kierunki lotów w ofercie na lato 2012

Autor tekstu: , Data publikacji:

W letnim rozkładzie lotów Iceland Express pojawią sie trzy nowe kierunki i są to Praga, Wilno i Edynburg.

Polscy obywatele są najliczniejszą grupą obcokrajowców na Islandii.

Iceland Express kontynuuje więc loty bezpośrednio do Warszawy i Krakowa. Loty do Warszawy odbywać się będą raz w tygodniu w niedziele i do Krakowa również raz w tygodniu w czwartki.

Na Islandii mieszka około 2 tysięcy obywateli Litwy i do tej pory nie mieli możliwości latania z Islandii bezpośrednio na Litwę. Iceland Express raz w tygodniu będzie latać do Wilna. Wilno to piękne i urokliwe miasto a stamtąd łatwo się dostać do innych ciekawych miejsc sąsiadujących z Litwa.

Latem 2012 Iceland Express latać będzie na 3 lotniska w Wielkiej Brytanii.Są to Londyn Gatwick – 6 razy w tygodniu, Londyn Stansted – 2 razy w tygodniu oraz Edynburg – 2 razy w tygodniu. Edynburg to stolica Szkocji i znajduje się tam siedziba szkockiego parlamentu. W mieście znaleźć można wiele ciekawych historycznych zabytków. Do wyboru jest też wiele ekskluzywnych sklepów i restauracji. Z Edynburga łatwo i szybko można się dostać do Glasgow a podróż zajmuje około 45 min.

Loty do Pragi odbywać się będą w środy, do Wilna we wtorki a do Edynburga w poniedziałki i czwartki. Wszystkie kierunki jakie Iceland Express będzie obsługiwał latem 2012 to: Londyn, Edynburg, Kopenhaga, Berlin, Paryż, Barcelona, Frankfurt Hahn, Göteborg, Billund, Kraków, Warszawa, Wilno, Praga, Bolonia i Bazylea.

Iceland Express oferuje również korzystne oferty hoteli i wynajmu samochodów.Samoloty, które latają we flocie Iceland Express należą do linii lotniczych HCA i są to najnowsze modele Aribus A320. Samoloty te zabierają 180 pasażerów i zapewniają wygodną i bezpieczną podróż. Linie czarterowe Holiday Czech Airlines są spółką-córką czeskich linii lotniczych CSA, które działają na rynku europejskim od wielu lat i znane są ze swojej punktualności.

Szukasz biletów lotniczych w dobrych cenach? Wejdź na stronę: Centrumlotów.pl