Tanie linie OLT Express. Rewolucja na polskim niebie?

Autor tekstu: , Data publikacji:

Będzie można polecieć z większości polskich portów lotniczych do Gdańska, tam przesiąść się i dalej polecieć do portów zagranicznych.

Tak ma wyglądać siatka połączeń polskiego taniego przewoźnika. Na początek linia rozwinie siatkę połączeń krajowych. Nowymi portami, które zyskają rejsy do Gdańska mają być Łódź, Szczecin i Poznań. 

Już z Krakowa do Gdańska oraz z Wrocławia do Warszawy przewoźnik planuje operować 2-3 razy dziennie, z Warszawy do Gdańska nawet 6 razy dziennie. Na wspomnianych trasach OLT chce operować Airbusami A320/A319. Pozostałe połączenia mają być obsługiwane 46- miejscowymi samolotami ATR42. Oprócz lotów do Gdańska OLT Express prawdopodobnie będzie latał do Warszawy z Wrocławia, Szczecina i Poznania. Z tego ostatniego mają się również pojawić rejsy do Krakowa.

OLT Express Poland to polska czarterowa linia lotnicza, która rozpoczęła działalność operacyjną w kwietniu 2011 roku pod nazwą YES Airways. Jest to zarazem pierwsza polska linia lotnicza operująca samolotami Airbus.
Szukasz biletów lotniczych w dobrych cenach? Wejdź www.Centrumlotow.pl