Nowa współpraca EasyJet

Autor tekstu: , Data publikacji:

EasyJet zapowiada podpisanie ogólnoeuropejskiej umowy o współpracę z American Express Global Business Travel. Brytyjski przewoźnik będzie pierwszym partnerem linii zajmującym się zarządzaniem podróżami (Travel Management Company).

W ciągu ostatnich miesięcy EasyJet powołała w ramach swoich struktur dział sprzedaży, który jest odpowiedzialny za współpracę z korporacjami oraz dużymi firmami zajmującymi się zarządzaniem podróżami.

EasyJet oferuje połączenia pomiędzy ponad 100 najpopularniejszymi parami miast w Europie. Oferta linii jest najbogatsza na rynku, wliczając to największych przewoźników takich jak British Airways, Lufthansa, czy Air France. Linia jest największym przewoźnikiem operującym na lotnisku Londyn Gatwick, które ma doskonałe połączenia transferowe do centrum Londynu.

EasyJet aktywnie działa w branży turystycznej współpracując m.in. z GDS, dzięki któremu stale usprawnia procesy operacji elektronicznych podczas rezerwacji biletów. Podpisana w ubiegłym roku umowa z firmą Amadeus zapewni zwiększenie udziału w rynku podróży biznesowych, a wprowadzenie elastycznych taryf (ang. Flexi fare) pozwala na elastyczne zarządzanie czasem podróży.

Szukasz biletów lotniczych w dobrych cenach? Wejdź na stronę: Centrumlotów.pl