„Sky Suite” w JAL

Autor tekstu: , Data publikacji:

Japońskie linie lotnicze poinformowały że kabiny ,,Sky Suit’’ zostaną zainstalowane we wszystkich Boeingach 777, kursujących na trasie Narita Tokyo - JFK Nowy Jork. Montowanie nowych kabin ma zakończy się na początku maja.

„Powietrzne apartamenty” miały swój debiut w styczniu, w samolotach na trasie Narita-Heathrow.

W sierpniu ubiegłego roku, Japan Airlines zaczęły rekonfiguracje swoich wszystkich 13 maszyn typy B777-300ER które wykonują rejsy międzynarodowe. W nowym zamyśle Japończyków jest osiem pierwszych klas, 49 klas biznesowych, 40 premium i 135 ekonomicznych.

Suite JAL w pierwszej klasie oferuje „jedną z największych przestrzeni najwyższej klasy dostępnych na niebie”, o długości łoża 199cm i szerokości 83cm. Fotele w klasie biznes – zwane JAL Sky Suite – mają długość łoża 187cm, o maksymalnej szerokości 65cm.

Wszystkie pierwsze klasy i klasy biznesowe zostaną wyposażone w elektryczne toalety z bidetem, a nowe fotele  poszerzą się o 10 cm. Także rozmiar telewizorów sie zwiększy. Menu stworzą czterej japońscy kucharze, uhonorowani gwiazdkami Michelin.

Japan Airlines poinformowały, że od kwietnia na trasach do Nowego Jorku, Chicago, Los Angeles, Dżakarty i Europy, będą stopniowo wprowadzały sieć WIFI.