Londyn strajkuje. Będą opóźniena w lotach do Londynu?

Autor tekstu: , Data publikacji:

Będzie prawdziwy zawał na Heathrow? LOT informuje o możliwych opóźnieniach rejsów z i do tego największego portu lotniczego w Londynie.

W związku z zapowiedzianym na jutro 30 listopada br. strajkiem służb sektora publicznego w Wielkiej Brytanii, w tym m.in. służb imigracyjnych na lotniskach, Polskie Linie Lotnicze LOT informują o możliwych opóźnieniach rejsów z i do portu lotniczego Heathrow w Londynie.

Polski przewoźnik planuje wykonanie wszystkich połączeń na tej trasie zgodnie z rozkładem lotów.

Zakłócenia mogą dotyczyć rejsów LOT-u z Warszawy do Londynu o numerach: LO 281, LO 279, LO 285 i powrotnych: LO 282, LO 280.

Utrudnienia związane ze strajkiem służb imigracyjnych na lotnisku w Londynie mogą pojawić się przy kontroli paszportowej Pasażerów spoza obszaru Unii Europejskiej oraz tranzytowych. Pasażerowie z państw Unii Europejskiej nie powinni napotkać większych trudności przy przekraczaniu granicy Wielkiej Brytanii.

Pasażerowie LOT-u posiadający rezerwację do lub z Londynu w tym dniu mają możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji na tej samej trasie, na inny termin ale nie późniejszy niż 3 grudnia br. Zmianę należy dokonać osobiście w biurach sprzedaży polskiego przewoźnika, u agentów LOT-u lub telefonicznie pod numerami Call Center: 801 703 703 (dla telefonów stacjonarnych) oraz 22 19572 (dla abonentów sieci komórkowych).