Konkurs fotograficzny Finnair

Autor tekstu: , Data publikacji:

Finnair ogłosił konkurs fotograficzny online „Miejsce, gdzie chciałbym być” i szuka najlepszego zdjęcia przedstawiającego swoje destynacje. Nagrodą jest międzykontynentalny lot dla dwóch osób do wybranego miejsca na trasie linii Finnair.

Dzięki konkursowi linie Finnair chciałyby znaleźć reprezentacyjne zdjęcia przedstawiające ich destynacje, do których należą również polskie miasta – Warszawa, Gdańsk i Kraków. Każdy, kto spędził wspaniałe wakacje albo mieszka w miejscach, do których lata Finnair, może przesłać zdjęcia i wziąć udział w konkursie. Słowa kluczowe to „jakość, kreatywność i świeżość”.

Publiczne głosowanie na www.facebook.com/finnair będzie wstępną selekcją finalistów konkursu. Zwycięzcy zostaną wybrani przez jury, spośród tych finalistów, którzy przesłali najbardziej popularne w głosowaniu zdjęcia.

Nagrodą w konkursie jest bilet klasy ekonomicznej w obie strony dla dwóch osób do jednej z destynacji Finnair, włączając loty z przesiadką w Helsinkach jeśli będzie to konieczne. Loty charterowe nie będą dostępne.

Juhani Nuoramo, Dyrektor ds. sprzedaży Finnair w Polsce, zachęca do aktywnego uczestnictwa. „Mamy nadzieję otrzymać wiele zgłoszeń również z Polski oraz wiele fotografii obrazujących Warszawę, Kraków i Gdańsk. Fotografie uczyniłyby te miejsca – oraz atrakcje, które zapewniają – bardziej znanymi”.

Zgłoszenia do konkursu mogą być przysyłane w formie elektronicznej przez stronę http://photocontest.finnair.com/. Liczba zgłoszeń przypadających na osobę nie jest ograniczona. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń to 29 lutego 2012, a zwycięzca zostanie ogłoszony 16 marca.

Zwycięskie zdjęcia będą wyświetlane w samolotach linii Finnair jako rozrywka w trakcie lotu oraz będą zamieszczane w innych wybranych mediach. Zasady dotyczące konkursu dostępne są na stronie: http://photocontest.finnair.com/rules-en-us.php