Lufthansa: Pięć gwiazdek dla Klasy Pierwszej

Autor tekstu: , Data publikacji:

Lufthansa została wyróżniona pięcioma gwiazdkami w rankingu Skytrax za kompleksową ofertę produktów i usług, przygotowaną specjalnie z myślą o pasażerach Klasy Pierwszej.

W badaniu Skytrax, Lufthansa została wyróżniona za komfort podróży w kabinie Klasy Pierwszej wyposażonej w osiem ergonomicznych foteli, które można jednym przyciskiem rozłożyć do poziomego łóżka o długości 207 cm. Najwyższe noty trafiły zyskał także pokładowy system rozrywki, oferujący 17” ekrany, na których można obejrzeć ponad 100 filmów w ośmiu językach. Dostępny jest także bogaty wybór kanałów TV i radiowych,
a także kolekcja 200 płyt CD i książek. Dodatkowo, Skytrax docenił wyróżniającą się obsługę na pokładach samolotów Lufthansy.

Przewoźnik został także wyróżniony za obsługę naziemną – Terminal Klasy Pierwszej we Frankfurcie, również zdobył pięć gwiazdek w ranking Skyrtax. Oprócz ekskluzywnej i dyskretnej obsługi gości Terminalu, uznanie zdobyły wygodne fotele i kanapy oraz ciche pokoje do odpoczynku. Uwagę jury zwróciła również osobna palarnia cygar, luksusowe łazienki oraz nieograniczony wybór dań, deserów, napojów oraz alkoholi.

– Wyróżnienie Skytrax jest dla nas potwierdzeniem, że Pierwsza Klasa Lufthansy należy do światowej czołówki, podkreśla Dr Reinold Huber, Senior Vice President Product & Marketing w Lufthansie. – Nasi pasażerowie doceniają komfort ekskluzywnej Klasy Pierwszej, a wyróżnienie Skytrax zachęca nas by nadal w nią inwestować i oferować oraz wyższą jakość obsługi zarówno na pokładzie, jak i na terenie portów lotniczych, dodaje.

Od 1999 roku, Skytrax każdego roju organizuje niezależne badania, które odzwierciedlają poziom satysfakcji klientów z 38 różnych części składowych produktów i usług oferowanych przez 200 linii lotniczych. Skytrax jest uznawane za najbardziej prestiżowe wyróżnienia usług i produktów w branży lotniczej.