Luksusowy koniec świata w hotelach Vienna International

Autor tekstu: , Data publikacji:

Koniec świata w hotelach Vienna International ? Czemu nie. Sieć hoteli przygotowała dla nas wyjątkową promocje na weekend, który według wielu futurologów będzie ostatnim.

Promocja polega na tym, że w dniach 21-23 grudnia 2012 r. nocleg w 4-gwiazdkowych hotelach sieci kosztuje jedyne 99 PLN za noc, zaś w 3-gwiazdkowym – 69 PLN za noc.

Wpisując w wyszukiwarkę internetowa datę 21 grudnia 2012 r. zobaczymy hasła „koniec świata”, „przebiegunowanie”, „data straszna”. Skąd się wziął fenomen roku 2012, tego dokładnie nikt nie wie.
W powszechnej opinii apokalipsa wynika z kalendarza Majów, czemu zaprzeczają naukowcy.

Hotele Vienna International Hotels & Resorts (VI) w Polsce przygotowały niepowtarzalną „Promocje na koniec świata”, która obowiązuje na rezerwacje własnie w weekend „końca świata”, czyli w dniach 21-23 grudnia 2012 r.

Pobyt w 4-gwiazdkowych hotelach sieci – andel’s Hotel Łódz, andel’s Hotel Cracow, angelo Hotel Katowice i Amber Baltic Międzyzdroje – kosztuje jedynie 99 PLN za pokój 1-os. i 139 PLN za pokój 2-os. za noc, zaś w 3-gwiazdkowym Chopin Hotel Cracow Old Town – odpowiednio 69 PLN i 89 PLN. Rezerwacji można dokonywać przez stronę internetowa hoteli lub telefonicznie. Poza promocyjną ceną noclegu w weekend 21-23 grudnia 2012 r. hotele VI przygotowały również dodatkowe zniżki i atrakcje, nie tylko dla gości nocujących, m.in. nawet do 50% rabatu na całą ofertę restauracji i baru (na hasło „Promocja na koniec świata ).

Osoby korzystające z promocji w hotelach andel’s Hotel Łódz oraz andel’s Hotel Cracow będą mogły wygrać 2-osobowe zaproszenie na bal sylwestrowy odbywający się w danym hotelu. W ofercie są też świąteczne dania na wynos – dzięki czemu luksusowy weekend w hotelach VI nie wpłynie negatywnie na nasza kulinarna ucztę wigilijna, jeśli końca świata jednak nie będzie. Celem promocji VI jest pokazanie, że luksusowe hotele są otwarte na wszystkich gości, a nocleg w luksusowym hotelu może stanowić wyjątkowy prezent dla ukochanej osoby lub sposób na wyjątkowe spędzenie wyjątkowych okazji.