Ryanair: wyprzedaż biletów za złotówkę

Autor tekstu: , Data publikacji:

Ryanair zaoferuje ponad 100.000 biletów w cenach zaczynających się od 1zł na przeloty w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki w lutym oraz marcu.

Te niskie taryfy są dostępne na ponad 1.000 europejskich połączeniach Ryanaira i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w czwartek (17 stycznia).

Oferta Ryanaira zawiera w sobie wszystkie podatki i opłaty – tak więc pasażerowie, którzy chcą uniknąć dodatkowych i nieobowiązkowych dopłat, mogą to zrobić, podróżując tylko z bagażem podręcznym, nie wybierając usługi pierwszeństwa wejścia na pokład oraz samemu drukując swoją kartę pokładową przed odlotem.

Stephen McNamara z Ryanaira powiedział – Tylko Ryanair oferuje najniższe ceny biletów w Europie bez dodatkowych opłat paliwowych. Dodatkowo zapewniamy najlepszą punktualność lotów przy ponad 1.500 połączeniach. Od północy (14 stycznia), pasażerowie mogą rezerwować na www.ryanair.com bilety, których ceny zaczynają się od 1zł na podróż po Europie w lutym oraz marcu. Te niskie ceny muszą być zarezerwowane przed północą w czwartek (17 stycznia).  Przy tych szalenie niskich cenach bilety będą rozchwytywane bardzo szybko, zalecamy, aby dokonywać rezerwacji bezzwłocznie na www.ryanair.com.