Mundial na pokładzie Etihad Airways

Autor tekstu: , Data publikacji:

Władze linii lotniczych ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zainstalowały z myślą o kibicach piłkarskich specjalne ekrany na pokładach samolotów transmitujące w czasie rzeczywistym mecze. Udogodnienie będzie dostępne na wszystkich dalekodystansowych trasach przewoźnika.

Specjalne, indywidualne ekrany E – Box dla każdego z pasażerów zainstalowane we wszystkich klasach samolotów przewoźnika realizujących dalekodystansowe połączenia umożliwiają fanom piłki nożnej śledzenie przebiegu meczów. Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu rozrywki interaktywnej State of the Art piłkarscy kibice mogą oglądać piłkarskie rywalizację na wysokości nawet do 30tyś. stóp (ok. 10km) . Mecze transmitowane będą w transkontynentalnych rejsach przez cały okres trwania turnieju – tak, aby żaden z kibiców znajdujący się w czasie meczu w powietrzu nie przegapił występu swojej drużyny.

W technologię wprowadzoną we współpracy z firmami Panasonic oraz IMG Media zostały wyposażone samoloty pasażerskie typu Airbus A340 – 500 wykorzystywane przez przewoźnika ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich do realizacji najdalszych i najdłuższych podróży. Latające na wybranych kierunkach Airbusy oferują 3.360 miejsc tygodniowo w trzyklasowej konfiguracji wnętrza.

-FIFA World Cup jest największym i najbardziej ekscytującym wydarzeniem sportowym na świecie. Dzięki nowej technologii na pokładach samolotów nasi klienci będą mogli oglądać każdy mecz w trakcie podróży czy to lotu służbowego czy na wakacje. Mam nadzieję, że za sprawą tego udogodnienia nasi klienci w trakcie lotu będą mogli się odprężyć i cieszyć piłkarskimi emocjami – powiedział Peter Baumgartner, dyrektor ds. handlowych w Etihad Airways.

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej rozpoczęły się wczoraj (czwartek 12.06.2014r.). W meczu otwarcia do rywalizacji stanęły Brazylia i Chorwacja. Spotkanie okazało się zwycięskie dla Brazylijczyków, którzy pokonali Chorwatów 3:1. Dziś wieczorem odbędą się trzy mecze w fazie grupowej. O 18: 00 Meksyk zagra z Kamerunem. O 21: 00 odbędzie się prawdopodobnie najbardziej oczekiwany pojedynek wieczoru, podczas, którego Hiszpanie zmierzą się z Holendrami. Ostatni mecz gdzie na murawie stadionu staną Chile i Australia rozpocznie się zgodnie z planem o północy.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.