Nowa odsłona Club Med w Polsce

Autor tekstu: , Data publikacji:

Club Mediterranee, czyli w skrócie Club Med, ma nową stronę internetową na polskim rynku. A tam szczegółowe opisy klubów, promocje i oferty incentive dla polskiego biznesu.

Nowa strona polskiego Club Medu’u to m.in. dokładne opisy najpopularniejszych klubów wybieranych przez polskich klientów, z dużą dawką zdjęć, wideo i szczegółów dotyczących konretnych destynacji. Znajdziemy tam także informacje, w jaki sposób wybrać najlepsze wakacje all inclusive a także multimedialne zdjęcia satelitarne wybranych klubów Club Med.

Oprócz tego na nowej stronie www.clubmed.pl internauci dowiedzą się o historii Club Med. Wśród wielu informacji na stronir internauci przeczytają m.in., że „pomysłodawcą wakacji Club Med był Gérard Blitz, trzydziestodwuletni wtedy mężczyzna, z zawodu szlifierz diamentów, z zamiłowania sportowiec reprezentujący Belgię w drużynie piłki wodnej (water polo) na olimpiadzie. W momencie wypowiedzenia wojny, Blitz który był z pochodzenia Żydem, mógł wybierać pomiędzy ucieczką a życiem w ukryciu. Wybrał to drugie rozwiązanie. Przez trzy lata działał w belgijskim ruchu oporu, za co otrzymał sześć odznaczeń, w tym między innymi Krzyż Wojenny.

Przypomnijmy, że Club Med (Club Mediterranee) to do dziś rewolucyjny pomysł na wakacje all inclusive. Na sześciu kontynentach powstało kilkadziesiąt rozległych klubów – wiosek w formule all inclusive. Nie musząc płacić za cokolwiek, mając jednocześnie olbrzymi wybór atrakcji, goście nieskrępowanie wybierają to, co im najbardziej odpowiada. Bezpłatne są wszystkie restauracje, nielimitowane wino i napoje, sport, rozrywka, teatr i cała masa atrakcji dla dorosłych i dzieci w każdym wieku.