Odkryj słodką tajemnicę hoteli Mercure

Autor tekstu: , Data publikacji:

Hotele Mercure zapraszają swoich gości na rozkoszowanie się magią czekolady.

Wszyscy klienci, którzy skorzystają z nowej wiosennej oferty Słodki Sekret Hoteli Mercure (Sweet Secret by Mercure) i zarezerwują w dniach od 2 kwietnia do 31 maja dwudniowy pobyt ze śniadaniem i dostępem do Internetu otrzymają do 40% zniżki oraz czekoladową niespodziankę w prezencie.

Kampania promocyjna Słodki Sekret Hoteli Mercure będzie odbywać się we wszystkich hotelach Mercure w Polsce: w Gdańsku, Wrocławiu, Opolu, Mrągowie, Warszawie, Lublinie, Jeleniej Górze, Poznaniu, Toruniu, Częstochowie, Karpaczu i w Zakopanem.

Z okazji wprowadzenia nowej kampanii promocyjnej w hotelowych restauracjach i barach pojawi się czekoladowe menu zawierające wyjątkową aromatyczną kawę podawaną z trzema pralinami,  czekoladowe ciasto z truskawkami i lodami do wyboru oraz  bombonierkę 11 czekoladek.

Asortyment przygotowała manufaktura Chocoffee, która od ponad 80. lat słynie w Polsce z oferowania doskonałej jakości i unikalności swoich wyrobów. Frywolna pomarańcza z nutką pieprzu, czy Cynamonowe usta to tylko niektóre z propozycji. Cukiernicy Chocoffee szczególnie zachęcają do skosztowania praliny Mercure z malinowym nadzieniem i z dodatkiem chili. Unikatową bombonierkę ze specjalnie przygotowaną selekcją jedenastu czekoladek będzie można zakupić w restauracjach, barach i recepcjach wszystkich hoteli Mercure w Polsce.