Off Plus Camera w krakowskim Radisson Blu

Autor tekstu: , Data publikacji:

Od 15 kwietnia na cały tydzień krakowski Radisson Blu zamieni się w miejsce spotkań wybitnych twórców filmowych z młodymi artystami.

Organizowane spotkania branżowe mają na celu wprowadzić młodych, ambitnych artystów w wielki i trudny świat filmu. Przy ulicy Straszewskiego 17 ponad 30 ekspertów na 15 spotkaniach będzie prowadzić warsztaty w strefie Pro Industry. Podczas paneli dyskusyjnych przedstawiciele przemysłu filmowego będą rozmawiać z młodymi artystami i pomogą im zrozumieć co zrobić, by zaistnieć na międzynarodowej arenie filmowej.

Kto odwiedzi warsztaty? m.in. nowojorski krytyk filmowy Aaron Hills, współpracujący z holywoodzkimi gwiazdami Contantine Gregory, wykładowca na Harvard University wykładowca na Harvard University Elvis Mitchel. UczestnicyOff Plus Camera strefa Pro Industry dowiedzą się między innymi, jak w odpowiedni sposób zaprezentować swój projekt potencjalnemu inwestorowi, czym w dzisiejszych czasach jest sukces filmowy, jak wygląda organizacja koprodukcji, na jakie punkty zwrócić uwagę przy zawieraniu umowy.