Pierwszy Marriott w Bośni i Hercegowinie

Autor tekstu: , Data publikacji:

Marriott International otworzył dla gości swój nowy obiekt Residence Inn by Marriott w Sarajewie. Uruchomienie hotelu jest następstwem zapowiadanej przez firmę polityki ekspansji w Europie Wschodniej.

 

 

 

Residence Inn by Marriott jest pierwszym hotelem sieci Marriott International w Bośni i Hercegowinie. Uruchomienie na Półwyspie Bałkańskim hotelu tej marki jest następstwem zapowiadanej przez spółkę ekspansji sieci w Europie Wschodniej. Zarządzany przez stowarzyszony podmiot Marriottu Interstate Hotels & Resorts jest pierwszym hotelem międzynarodowej sieci w Bośni i Hercegowinie. Residence Inn by Marriott w Sarajewie ma wypełniać lukę na rynku hotelarskim w tym kraju, oferując przestronne pokoje i apartamenty umożliwiające komfortowy pobyt większej grupy osób przez dłuższy okres. Atrakcyjna lokalizacja hotelu w niedalekiej odległości od lotniska (20 minut jazdy) oraz w pobliżu Starego Miasta ma być atrakcyjnym obiektem zarówno dla klientów biznesowych jak i gości odwiedzających kraj w celach turystycznych.

Residence Inn by Marriott w Sarajewie składa się łącznie z 75 pokoi, w tym 62 typu studio i 13 apartamentów. Goście, którzy zdecydują się na pobyt w jednym z 13 apartamentów, będą mieli do dyspozycji prywatną w pełni samodzielną kuchnię, jadalnię, gabinet oraz miejsce do relaksu. Dodatkowo każdy z apartamentów wyposażony jest w panoramiczne okna zapewniające stały dostęp dużej ilości naturalnego światła oraz prywatny taras. Pokoje typu studio cechują się z kolei wysoką ergonomią wnętrz oraz zastosowaniem w nich naturalnych kolorów z elementami drewna mającymi stwarzać wrażenie symbiozy wnętrz ze środowiskiem naturalnym oraz oddziaływać kojąco na gości.

W hotelu znajdują się również wspólne przestrzenie publiczne zaprojektowane z myślą o spotkaniach towarzyskich i biznesowych. Wszystkie pokoje niezależnie od standardu wykończenia wyposażone są w technologię szybkiej, bezprzewodowej łączność z Internetem. W ramach dodatkowych udogodnień goście mogą liczyć na usługi takie jak bezpłatne zakupy spożywcze wraz z dostawą do pokoju, transport z i na lotnisko (dodatkowo płatny), a także centrum fitness z sauną.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.