Pierwszy Mercure w Piotrkowie Trybunalskim

Autor tekstu: , Data publikacji:

W lutym 2013 roku do rodziny hoteli Mercure dołączy nowy obiekt – Mercure Piotrków Trybunalski Vestil. Będzie to pierwszy w województwie łódzkim i 15. w Polsce hotel należący do tej międzynarodowej sieci. Hotel będzie działał na podstawie umowy franczyzowej.

W samym sercu Polski

Trzygwiazdkowy hotel Vestil Business & Conference już wkrótce zmieni nazwę na Mercure Piotrków Trybunalski Vestil. Obiekt znajduje się w centralnym miejscu Polski, zaledwie 15 minut od dworca PKS i PKP, w pobliżu historycznej części miasta.

Hotel posiada obecnie 38 pokoi, ale już za dwa miesiące, po zakończeniu modernizacji, zaoferuje gościom 62 pokoje  wyposażone m.in. w telewizor LCD z pakietem programów, szybki Internet przewodowy lub bezprzewodowy, duże, komfortowe biurko do pracy, przestronną łazienkę z kabiną prysznicową i wygodne łóżko.

Hotel zorientowany biznesowo

Mercure Piotrków Trybunalski Vestil oferuje aż sześć w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. Nowoczesne zaplecze pozwala na zorganizowanie równocześnie nawet kliku spotkań, konferencji, szkoleń czy bankietów. Dodatkowo cały hotel jest objęty superszybkim bezprzewodowym Internetem, w częściach ogólnodostępnych do 150 Mb/s w odbiorze i 10 Mb/s przy wysyłaniu plików. Restauracja Pepper & Salt proponuje ciekawe i smaczne menu. Elegancki wystrój i przeszklone ściany z widokiem na panoramę miasta przypadną do gustu odwiedzającym.

Odpoczynek i rekreacja

Mercure Piotrków Trybunalski Vestil oferuje gościom unikatowe doświadczenie w postaci relaksu w specjalnych Łaźniach Piwnych i Strefie SPA. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym można poddać się zabiegom energetyzującym, pielęgnacyjnym oraz odmładzającym. Odzyskaniu sił witalnych i regeneracji organizmu sprzyja atmosfera panująca w tej części hotelu.

Relaksacyjna muzyka i klimatyczny wystrój pomaga w wyciszeniu i uzyskaniu dobrego samopoczucia. Unikalność łaźni wywodzi się również z nietypowej procedury, która polega na połączeniu sauny cedrowej z kąpielami piwnymi oraz degustacjami tego niepasteryzowanego trunku. Pobyt w Łaźniach Piwnych i Strefie SPA rekomenduje się przede wszystkim osobom z dolegliwościami spowodowanymi stresem, zmęczeniem i napięciem nerwowym. Oryginalne zabiegi mogą poprawić krążenie, metabolizm oraz usunąć toksyny i wzmocnić organizm.