15 marca na 85 rocznicę w PKL duże zniżki

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wyjątkowe zniżki na przejazdy kolejami i atrakcje towarzyszące - to już za niespełna tydzień, 15 marca, będzie czekać na turystów, którzy odwiedzą ośrodki Polskich Kolei Linowych. Specjalne ceny ponieważ okazja jest specjalna. Wspólne świętowanie jubileuszu 85-lecia PKL. 

Polskie Koleje Linowe już od 85 lat zapewniają wspaniałe przeżycia w wyjątkowych lokalizacjach turystycznych.
85 lat temu, 15 marca 1936 roku, na szczyt Kasprowego Wierchu wjechał pierwszy wagon kolei linowej. Tego dnia PKL obchodzą urodziny. To symboliczna data, która jest początkiem historii PKL.

Turystów, którzy 15 marca planują wyjazd w góry, czeka nie lada niespodzianka. Z okazji rozpoczęcia jubileuszu Spółka przygotowała w swoich ośrodkach turystycznych 50 proc. zniżkę na przejazdy wszystkimi czynnymi kolejami Grupy: na Kasprowy Wierch, Gubałówkę, Palenicę, Mosorny Groń, Górę Żar i Jaworzynę Krynicką. Bilety (tourpassy i skipassy) z niespotykaną wcześniej zniżką można zakupić już dziś w sklepie internetowym PKL.

Promocja obowiązuje zarówno na tourpassy i skipassy kupowane w kasach, jak i w sklepie internetowym. Tego dnia na turystów, którzy wybiorą się na Kasprowy Wierch rano czekać będzie słodki poczęstunek, ponieważ Polskie Koleje Linowe zaplanowały w ośrodku urodzinowy tort.

Zapraszamy wszystkich do świętowania z nami jubileuszu w ośrodkach Grupy PKL. Spędźmy ten czas 15 marca razem, celebrując urodziny firmy, która od 85 lat przewozi na górskie szczyty turystów wspierając realizację ich pasji. To właśnie nasi klienci, pasjonaci gór i przyrody są dla nas najważniejsi – mówi Daniel Pitrus, prezes zarządu PKL.

Z okazji 85 rocznicy powstania, PKL przygotowują również specjalną kolekcję plakatów, znaczków i kubków, które będzie można kupić w najwyżej położonym sklepie w Polsce, czyli na Kasprowym Wierchu oraz w sklepie internetowym PKL.
Obchodom jubileuszu towarzyszyć będą konkursy na profilach FB ośrodków Grupy PKL, warto więc bacznie śledzić konta Kasprowego Wierchu, Gubałówki, Palenicy, Mosornego Gronia, Góry Żar, Góry Parkowej i Jaworzyny Krynickiej.