Święty Mikołaj odwiedził Kasprowy Wierch

Autor tekstu: , Data publikacji:

6 grudnia kilka minut po północy sanie świętego Mikołaja wylądowały na Kasprowym Wierchu. W pierwszej kolejności Mikołaj odwiedził najsłynniejszą górę w kraju, a następnie z workiem pełnym prezentów udał się w dalszą drogę, by najmłodszym dostarczyć na czas świąteczne upominki.  

Jak się okazuje – ze względu na sprzyjające warunki śnieżne i zimową aurę – ulubiony święty dzieci obrał za punkt lądowania Kasprowy Wierch. Mikołaj wraz z workiem prezentów 6 grudnia chwilę po północy widziany był na najsłynniejszej górze w Polsce. Ten magiczny oraz bajkowy moment na Kasprowym Wierchu udało się uchwycić kamerom Polskich Kolei Linowych.

Mikołaj w ośrodku PKL na Kasprowym Wierchu pozostawił prezent – świąteczną bombkę w kształcie wagonika kolei linowej, a także spełnił marzenia o spotkaniu z najsympatyczniejszym siwowłosym.  Po wizycie na Kasprowym Wierchu wyruszył w dalszą drogę, by wszystkim dzieciom dostarczyć na czas świąteczne prezenty. Mamy nadzieję, że jeszcze tego samego dnia upominki trafiły lub trafią do najmłodszych.