Airbus A330 pod banderą SAS w Google Street View

Autor tekstu: , Data publikacji:

Skandynawskie linie lotnicze SAS zapraszają na wirtualna wycieczkę po pokładzie swojego zmodernizowanego Airbusa A330. Dzięki temu pasażerowie, wybierający się w długodystansową podróż będą mieli możliwość zapoznania się z nowościami zanim wsiądą na pokład samolotu.

Pierwszy rejs Airbusa A330 „Erik Viking”, który jako pierwszy samolot z dalekodystansowej floty SAS otrzymał zmodernizowaną kabinę, odbył się w połowie lutego.

Dzięki interaktywnej wycieczce po wszystkich dostępnych w samolocie klasach – SAS Business, SAS Plus i SAS Go, poznamy dokładnie całą kabinę. Można przyjrzeć się zarówno układowi foteli dla każdego pasażera, jak i rozwiązaniom systemu audio-video, wejściom do samolotu, a nawet toaletom.
– Nasza nowa, zmodernizowana kabina samolotu wykorzystywanego na trasach dalekiego zasięgu przyciąga ogromną uwagę klientów i mediów ze względu na swój design i funkcjonalność. Nieustannie staramy się tworzyć innowacyjne rozwiązania cyfrowe dla naszych klientów, dlatego jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że SAS jest pierwszą linią lotniczą w Europie, która dzięki Google Street View pozwala wszystkim zobaczyć, jak wygląda podróż z nami – tłumaczy Stefan Hedelius, wiceprezes ds. marki i marketingu w SAS.

Nowoczesne wnętrze kabiny zapewnia większy komfort dzięki nowym fotelom we wszystkich klasach. System audio-wideo wyposażony został w duże ekrany o wysokiej rozdzielczości, wszyscy pasażerowie mają także dostęp do WiFi. Dzięki specjalnie zaprojektowanym fotelom w klasie SAS Go i SAS Plus podróżni mają więcej miejsca na nogi. Z kolei wszystkie fotele w klasie SAS Business mają bezpośredni dostęp do przejść i można je rozłożyć w celu uzyskania maksymalnej wygody. Pościel dostarcza renomowana firma Hästens – najstarszy producent łóżek w Szwecji.

Zmodernizowane wnętrza kabiny można obejrzeć na oficjalnej stronie przewoźnika >>>

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.