Apartamenty Park Lane bez konkurencji

Autor tekstu: , Data publikacji:

Tacit Investment, prekursor na rynku nieruchomości ekskluzywnych w Polsce, oddaje kolejną – po Cosmopolitan Twarda 4 – prestiżową inwestycję mieszkaniową w Warszawie. Apartamenty Park Lane, położone w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich, prezentujące najwyższy standard na warszawskim rynku mieszkaniowym – są już całkowicie wykończone i gotowe do zamieszkania. 

– Park Lane to kolejny projekt zrealizowany zgodnie z naszą filozofią, według której produkt ekskluzywny to produkt całkowicie skończony – mówi Karolina Kaim, prezes Tacit Investment.
Apartamenty Park Lane są zaprojektowane z myślą o ludziach, którzy nie chcą rezygnować z bliskości miasta, ale cenią też spokój i harmonię w życiu, zgodnie z hasłem inwestycji „The Art of Slow Living”.

Na parterze budynku znajduje się lobby z recepcją czynną 24 godziny na dobę, strefa relaksu dostępna tylko dla mieszkańców Podchorążych 83, a także salon Beauty & Spa. Na wyższych kondygnacjach mieści się 12 przestronnych i komfortowych apartamentów – wykończonych i wyposażonych w najwyższym standardzie. Najnowocześniejszy sprzęt firmy Miele w kuchni, wyposażenie Duravit, Dornbracht i Kaldewei w łazienkach, garderoby z szafami, pralnia z pralką i suszarką, klimatyzacja i inteligentny system zarządzania apartamentem (HMS) to tylko część tego, co otrzymują klienci decydujący się na zamieszkanie w tej wyjątkowej inwestycji.

Budynek posiada również garaż podziemny oraz całodobową ochronę.
apartamentyparklane.pl

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji