Wizzair poleci do Splitu i Bari

Autor tekstu: , Data publikacji:

Węgierski niskokosztowy przewoźnik uruchamia dwa nowe połączenia. Samoloty polecą z warszawskiego lotniska Chopina do atrakcyjnego chorwackiego Splitu oraz z Katowic do włoskiego Bari.

Split jest popularnym wakacyjnym kierunkiem na wschodnim wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Jako główny węzeł komunikacyjny w regionie, Split stanowi dogodne połączenie z licznymi pobliskimi wyspami. Chorwacja jest nowym, dwudziestym czwartym krajem w ofercie Wizz Air z Polski.
Z kolei Bari jest stolicą ciekawego rejonu Apulia w południowych Włoszech, popularnego wśród turystów ze względu na słoneczną pogodę, piękne miasteczka i długą linię brzegową Morza Śródziemnego.

Do Splity polecimy dwa razy w tygodniu – w środę i niedzielę, do Bari we wtorek i sobotę. Loty rozpoczynają się odpowiednio 2 i 3 sierpnia.

– Przekazujemy wspaniałą wiadomość dla naszych klientów podróżujących z Polski, którzy chętnie odwiedzają słoneczne nadmorskie miejsca. Piękne wybrzeża Chorwacji oraz uroki Bari można poznać za sprawą niskokosztowych biletów Wizz Air. To doskonała okazja, aby spędzić niezapomniane wakacje – mówił Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Obecnie Wizz Air lata z ośmiu polskich lotnisk do 24 krajów.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji