„Bardo”, czyli debiutancka płyta Mai Laury

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wiosną ukaże się debiutancka płyta Mai Laury, zatytułowana „Bardo”.

– Debiutancka płyta Mai Laury nie jest łatwa ani lekka. To bezkompromisowe, szczere do bólu rozliczenie się z tym, co bolało, co boli i boleć będzie. Na „Bardo” artystka zabiera nas w swój świat, który – choć miejscami mroczny i rozdzierający – nie jest pozbawiony szlachetnego i kruchego piękna. Ta młoda twórczyni uosabia ogromną samoświadomość twórczą, dojrzałość i determinację. Nie ma tu drogi na skróty – jest za to niewygodna droga przez prawdę, na końcu której znajdziemy… to, co każdy z nas skrył głęboko w zapomnianych zakamarkach własnej duszy. Dajcie się porwać w tę wyjątkową muzyczną podróż, i zróbcie to więcej niż raz – „Bardo” przy każdym kolejnym przesłuchaniu mieni się bowiem nowym odcieniem: melancholii, smutku, ale też nadziei czy wdzięczności – mówi Natalia Glinka-Hebel.

Maja Laura to kompozytorka, pianistka, wokalistka, autorka tekstów. Studiowała fortepian jazzowy Najbliższa jest jej XX-wieczna muzyka klasyczna, free-jazz i alternatywa.

Nowa płyta ukaże się wiosną 2022 roku. Artystka zdecydowała się wydać ją pod własnym szyldem, co pozwala jej na pełną niezależność.